The International 2022 – najważniejsze eSportowe wydarzenie roku • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

The International 2022 – najważniejsze eSportowe wydarzenie roku

The International 2022 – najważniejsze eSportowe wydarzenie roku

Największe wydarzenie eSportowe z roku na rok nie zmienia swojej nazwy i oczywiście mówimy o – The International. W 2022 roku organizatorzy spróbują nas ponownie zaskoczyć i na pewno dołożą wszelkich starań, aby zachować całą zabawę w tajemnicy! Nie można jednak milczeć na temat tego wydarzenia, dlatego chętnie podzielimy się z Wami tym, o czym sami wiemy!

The International 2022 - esport event wydarzenie Siungapur

Rundy kwalifikacyjne

Rundy kwalifikacyjne są już za nami i oto znamy głównych 30 uczestników tej niesamowitej konfrontacji z Valve. W jakich terminach TI tpojawi się w tym roku?

- 8-12 października-ostatnia część eliminacji regionalnych do turnieju.
- 15-18 października-faza grupowa.
- 20-23 października-Igrzyska.
- 29-30 października - mecze finałowe Mistrzostw.

W fazie grupowej The International zagra w tym roku rekordową liczbę drużyn — 20. Pierwsza dziesiątka została ustalona na podstawie wyników sezonu, kolejnych sześciu uczestników to zwycięzcy eliminacji regionalnych. Ostatnie dwa automaty na TI11 będą rozgrywane przez zwycięzców kwalifikacyjnych, po dwa z każdego regionu (drugie i trzecie miejsce). W tym celu przybędą do Singapuru na tydzień przed rozpoczęciem głównych wydarzeń i wezmą udział w fazie wstępnej — Last Chance Qualifier.

Jeśli chodzi o nowy rekord nagród pieniężnych, ponieważ obecnie wynosi on 11,5 miliona dolarów i na pewno będzie nadal rósł. Valve nie bez powodu robi takie niesamowite nagrody, ponieważ otrzymuje ogromne wsparcie od zewnętrznych sponsorów. Na przykład zakłady esport Vulkanbet wspierają również coroczne Mistrzostwa Dota 2, które nadal przyciągają uwagę widzów na całym świecie!

Singapur I Dota 2

Wybór kraju gospodarza TI w tym roku po raz kolejny nie był łatwy. Ale wybór Singapuru nie jest jednak przypadkowy! Tak, w kraju nie ma drużyn na poziomie Scythe Gaming, ale warto zrozumieć, że Singapur był i nadal jest ważną częścią społeczności Esports, Dota 2. Przypomnijmy, że w październiku 2015 r. w Singapurze odbył się globalny turniej Lan Nanyang Dota 2 Championships Season 1 z imponującą pulą nagród w wysokości ponad 220 000 $ - w finale!


Dlaczego Singapur?

Każdego roku Wybór miejsca następnego The International jest wyzwaniem dla Valve. W grę wchodzi wiele czynników:

- Miasto

Duże miasto z rozwiniętą infrastrukturą i przestronnym krytym stadionem. Idealnie byłoby, gdyby gracze z różnych części świata mogli łatwo uzyskać wizę do kraju, w którym grają TI.

- Skrępowanie

Pandemia COVID-19 była jedynym powodem, dla którego TI 9 i zeszłoroczna Rocznica TI 10 przeszły tak wiele zmian. W ten sposób kraj przyjmujący powinien być wolny od wszelkich ograniczeń!

- Stadion

Kolejnym kluczowym czynnikiem jest pojemność stadionu. Stadion Narodowy w Bukareszcie mógł pomieścić ponad 55 000 widzów, ale ze względu na ograniczenia liczba zajętych miejsc wynosiła mniej niż 50%. Jak będzie wyglądać sytuacja w tym roku, wciąż pozostaje tajemnicą.

Jednak już wiadomo, że mecze the international 11 można grać nawet z domu-taki system został już przetestowany podczas głównych mistrzostw w League of Legends, PUBG i Valorant bet. Należy jednak pamiętać, że tradycyjny format takich wydarzeń ma znacznie większą rozdzielczość niż format online. Statystyki przedstawione przez naszą redakcję pokazują, że Vulkan zakłady: overwatch, Dota 2 i CS: GO osiągają najwyższy szczyt w momencie, gdy drużyny grają w formacie LAN. Dlatego warto założyć, że w tym roku TI 11 odbędzie się we wszystkich kanonach i bez żadnych ograniczeń!
 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Football Team logo gry png

  Football Team

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Symulator piłki nożnej
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: FP Global
  Wydawca: FP Global
  Platformy: WWW

  • 7.8
  • 0.0
  • 8.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Football Team - Gameplay [HD]
Mech Arena: Robot Showdown - Online Shooter - Trailers & Commercials [Full HD]
Mech Arena: Robot Showdown - Official Commercial - Like A Pro [Full HD]
Mech Arena: Robot Showdown - Gameplay - Best Squad [Full HD]
 Mech Arena: Robot Showdown - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
 • Sonda Football Team
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • nie założymy drużyny od razu 0
  • wysoki próg wejścia 0
  • modyfikować można jedynie strój zawodnika 0
 NEWSY
najnowsze