news

Thanos podbija Fortnite!

Thanos podbija Fortnite!

Tematem przewodnim świeżo rozpoczętego sezonu 4 są superbohaterowie, a więc studio Epic Games ściąga najpotężniejszego z możliwych przeciwników – Thanosa. Przez krótki czas gracze trybu Battle Royale będą mogli dzierżyć potężną rękawice nieskończoności, która pozwoli na przemianę w fioletowego tytana.

Fortnite - Thanos
Wcielenie się w Thanosa jest wbrew pozorom bardzo proste, jednakże jeżeli chodzi o przetrwanie, tu pojawiają się problemy. Jak pokazywał opis patcha 4.1 zaraz po rozpoczęciu rundy wielki meteor skrywający potężny atrybut Thanosa ląduję w losowym miejscu na ziemi. Każdy gracz, który użyje rękawicy staję się tytanem, a po swojej śmierci zostawia ją w postaci lootu. Oczywiście ostatni stojący na polu bitwy zwycięży.

Thanos ma cztery podstawowe umiejętności, a także pokaźną ilość życia i tarczy, ta druga odnowić się może po zabiciu gracza. Nie może otrzymać obrażeń na wskutek upadku. Nie może budować, a także używać znalezionego ekwipunku, ponieważ jak sam twierdzi - „nie potrzebuje żałosnych, ludzkich wynalazków”.

Jako szalony tytan możemy korzystać z potężnych uderzeń, które niszczą budowle, a także pozbawiają atakujących równowagi. Spadając na ziemie możemy spowodować obrażenia obszarowe, a korzystając z jednego z kamieni strzelamy laserem. W celu ominięcia większych przeszkód dostępny jest imponujący skok, jednakże z długim okresem ładowania.
Fortnite - Thanos
Po pierwszych starciach studio już postanowiło wprowadzić małe zmiany. Thanos rozpoczyna z 800 punktami życia oraz 200 tarczy. Zostały również zredukowane obrażenia zadawane laserem. Podobno gracze topili się za szybko. Mimo licznych plotek studio Epic Games nie wprowadzi do sklepu skórek z motywami drużyny Avengers.

Kamil Milkiewicz

Kamil Milkiewicz

Pasję do gier MMORPG zawdzięcza długej przygodzie z WoWem, jednak lubi też przysiąść do dobrego RTS'a. Wielki fan Tolkienowskiego świata. Wolne chwile spędza na oglądaniu klasyki amerykańskiego kina i studiowaniu książek kulinarnych. Kiedy nie siedzi przed komputerem dźwiga ciężary i spotyka się z przyjaciółmi.
 

 • Fortnite: Battle Royale

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: battle royale
  Grafika: 3D
  Producent: Epic Games
  Wydawca: Epic Games
  Platformy: PC, Playstation 4, Xbox One

  • 7.6
  • 0.0
  • 8.0
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Fortnite - trailer [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Fortnite: Battle Royale
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-10-20 03:13:13 Świetnie wymienione wady: 1. Brak lokalizacji - to przeszkadza tylko głąbom czyli to zaleta 2. Wymagania w zamian za piękno gry - Wiedźmin 3 jest do kitu bo ma duże wymagania w zamian za grafikę? 3. Dobrowolny duel który nie daje nikomu nic i nikomu nie szkodzi... "Ofiara" "zagrania"? Zrobili redaktora w wałacha w PvP na serwerze PvE w bezcelowym duelu? Zasłona milczenia... Ten portal to jedna wielka "ofiara" z tego co widzę. W każdym artykule/recenzji błędne informacje i pospolite bzdury.
2018-10-17 09:30:00 Witam co do treści gry jak i samej gry jest w porządku podoba mi się . Lecz co do braków zainteresowania ze strony twórców brak odpowiedzi itd mam wiele zastrzeżeń ogarnijcie to bo fajna gra a ludzie się coraz bardziej wkurzają .
2018-10-16 01:43:38 Kurła jednej nie znam:-)