Targi Big Game Expo - patronat medialny, prelekcja i ogłoszenie konkursu • MMO News

Targi Big Game Expo - patronat medialny, prelekcja i ogłoszenie konkursu

Targi Big Game Expo - patronat medialny, prelekcja i ogłoszenie konkursu

Portal MMO obejmuje swoim patronatem medialnym wrocławskie targi BIG GAME Expo 2016, które odbędą się w dniach 8-9 października. To idealna impreza skierowana zarówno do miłośników tematyki gamingowej, jak i osób pragnących dowiedzieć się, jak zaistnieć w branży.

Sposób na jesienną depresję

Targi BIG GAME Expo opisywane są przez organizatorów, jako „targi pełne emocji i adrenaliny”. Faktycznie, kiedy spojrzy się na listę atrakcji, od razu można zgodzić się z tym określeniem. Na uczestników czeka program skupiający się wokół militariów, myślistwa, motoryzacji, sztuk walk, fitnessu i oczywiście najnowszych technologii oraz gier komputerowych.

Big Game Expo 2016

Samo miejsce, w którym odbywać się będzie wydarzenie, dodaje nutki emocji. Organizatorzy wybrali bowiem wrocławski tor wyścigowy Rakietowa – chyba nie musimy nikomu tłumaczyć, co to oznacza. Dołóżmy do tego broń laserową, turnieje gier komputerowych, a nawet nutkę hazardu. Miłym faktem jest to, że panowie wejdą na teren imprezy za jedyne 15 złotych, a towarzyszące im panie zupełnie za darmo!

To nie koniec! Zapraszamy na prelekcję!

BIG GAME Expo to nie tylko okazja na rozładowanie negatywnych emocji, bo będzie również możliwość rozruszania szarych komórek i zdobycia bezcennej wiedzy. Twórcy programu zaplanowali szereg prelekcji prowadzonych przez specjalistów zajmujących się między innymi biznesem, rozwojem osobistym, programowaniem, dziennikarstwem, a nawet polityką.

Serdecznie zapraszamy na prelekcję właściciela Portalu MMO oraz firmy konsultingowej SuperNova Interactive Jarosława Jasińskiego, pod tytułem „Czy gra może być start-upem? Zbuduj firmę na swoim hobby”. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak wygląda proces game developmentu od pomysłu na grę po gotowy, zarabiający produkt. Mowa będzie również o promocji gry za pomocą różnorodnych metod oraz roli społeczności skupiającej się wokół projektu. Nie zabraknie również przydatnych i praktycznych porad.
Jarosław Jasiński Wygraj darmową promocję gry Poral MMO konkurs

Wygraj darmową reklamę swojej gry na Portal MMO

Tworzysz gry i chciałbyś przekuć swoje hobby w pełnowymiarowy biznes? Zgłoś swój projekt i wygraj darmową promocję własnej gry w naszym serwisie w postaci kampanii display, wsparcia redakcyjnego (m. in. recenzja gry, newsy o postępach w projekcie) oraz profesjonalnych konsultacji z zakresu modelowania biznesu „Jak przekuć swoje hobby w zarabiający start-up”, które przeprowadzi z Tobą firma SuperNova Interactive.

Aby zgłosić swój projekt, wypełnij do 7 października 2016 ten krótki formularz. Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce podczas wspomnianej prelekcji Jarosława Jasińskiego oraz na łamach naszego serwisu.
 


Więcej informacji o samym konkursie znajdziesz TUTAJ.

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

Zapraszamy również na stronę wydarzenia Big Game Expo.


paweł gołebioski

Paweł Gołębioski

Student translatoryki na Uniwersytecie Gdańskim. Marzy o karierze tłumacza literatury. Prawie od urodzenia przesiąknięty „Gwiezdnymi Wojnami” i filmami o Batmanie, który do dzisiaj jest jego ulubionym superbohaterem. Swoją przygodę z grami rozpoczynał od serii „Grand Theft Auto” i „Guild Wars”. Jak sam mawia, konwenty fantastyczne to jego środowisko naturalne.
 

 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 8.1
  • 0.0
  • 8.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 0
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowsze