Stwórzmy najbardziej rzetelny ranking gier MMO w Polsce! w PortalMMO.pl

Stwórzmy najbardziej rzetelny ranking gier MMO w Polsce!

Stwórzmy najbardziej rzetelny ranking gier MMO w Polsce!

W naszym serwisie zachodzą nieustanne zmiany i modyfikacje, które mają na celu usprawnienie jego funkcjonowania. Tym razem poprawiliśmy sposób oddawania głosów na Wasze ulubione tytuły. Prezentujemy nowy, intuicyjny system głosowania i zachęcamy Was do włączenia się w opracowywanie największej i najbardziej rzetelnej bazy gier MMO / MMORPG / MOBA. Pomóżcie innym w wyborze najlepszej gry i zagłosujcie na swoich faworytów. Pokażcie, która gra jest najlepszym MMO wszechczasów!

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY!

Naszą ambicją jest nie tylko dostarczanie Wam ciekawych treści związanych z grami internetowymi, ale także usystematyzowanie ich pod kątem atrakcyjności. To właśnie dlatego opracowaliśmy unikalny system głosowania charakteryzujący każdą produkcję pod względem trzech kryteriów: GRAFIKI, GRYWALNOŚCI i FABUŁY. Na podstawie Waszych ocen tworzą się rankingi gier w zestawieniu ogólnym oraz w sześciu podstawowych kategoriach: FANTASY MMORPG, MMORPG, STRATEGICZNE, SPORTOWE & WYŚCIGI, SHOOTERY, INNE. Oddawanie głosów na swoich faworytów jest teraz bardzo proste i odbywa się w profilach poszczególnych gier. Jako przykład niech posłuży nam dobrze znany wszystkim World of Warcraft ;)

W prawym górnym rogu każdej wizytówki znajduje się podświetlony boks TWOJA OCENA. Wystarczy zaznaczyć swoją notę na każdej skali przypisując im wartości od 1 do 10 punktów. Głosować można na każde kryterium osobno a system automatycznie wyliczy uśrednioną notę. Pamiętajcie, że po oddaniu głosu, w każdym momencie możecie zmienić  zdanie i zmodyfikować swoją ocenę. Zachęcamy do odnalezienia znanych Wam tytułów korzystając z wyszukiwarki znajdującej się na górze ekranu (belka z menu).

Inną opcją, którą znajdziecie tylko na naszym portalu jest możliwość głosowania w POJEDYNKACH dwóch tytułów o czym możecie przeczytać na kolejnej stronie.
 

 • World of Warcraft

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Medieval fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Blizzard Entertainment
  Wydawca: Activision Blizzard
  Platformy: OS X, Windows

  • 7.4
  • 0.0
  • 9.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

World of Warcraft - drugi trailer
World of Warcraft - gameplay
World of Warcraft - drugi gameplay
World of Warcraft -Legion Gameplay [Full HD]
World of Warcraft: Legion - Cinematic Teaser [Full HD]

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
 • Sonda World of Warcraft
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze