Stronghold Kingdoms ma już 5 milionów graczy! • MMO News

Stronghold Kingdoms ma już 5 milionów graczy!

Stronghold Kingdoms ma już 5 milionów graczy!

Mimo, że „Stronghold Kingdoms” ma już ponad 7 lat, twórcy cały czas pracują nad udoskonalaniem swojej produkcji. W tym roku miała miejsce premiera wersji mobilnej tej darmowej gry MMORTS. Jak widać, starania niezależnego studia Firefly Studios nie poszły na marne, gdyż liczba zarejestrowanych graczy przekroczyła pięć milionów, czyli o wiele więcej, niż w przypadku takich konkurentów, jak „Anno Online” czy „Total War Battle”.
 

Jest to niewątpliwie ogromny sukces dla produkcji, która godnie kontynuuje tradycję niezwykle popularnej serii gier strategicznych czasu rzeczywistego „Stronghold” („Twierdza”). Firefly Studios nie spoczywa jednak na laurach i otwiera kolejny serwer „Global Conflict 2”, który ma przyjąć napływ kolejnych graczy.

Stronghold Kingdoms liczba graczy mmo

Twórcy dali graczom „Global Conflict 2” możliwość podbicia 151 państw na mapie całego świata. W grze pojawiają się przeróżne osobistości z takich państw, jak Wielka Brytania, Niemcy czy Stany Zjednoczone. Angielska firma nie zapomniała także o Polsce, gdzie jest wielu fanów kultowej serii.

„Stronghold Kingdoms” to gra MMORTS, która przenosi graczy w czasy średniowiecza. Setki tysięcy graczy jednoczą się i rywalizują między sobą, budując i chroniąc swoje terytoria, a także atakując swoich przeciwników. Przypominamy, że rejestracja jest całkowicie darmowa, dostępna TUTAJ.

paweł gołebioski

Paweł Gołębioski

Student translatoryki na Uniwersytecie Gdańskim. Marzy o karierze tłumacza literatury. Prawie od urodzenia przesiąknięty „Gwiezdnymi Wojnami” i filmami o Batmanie, który do dzisiaj jest jego ulubionym superbohaterem. Swoją przygodę z grami rozpoczynał od serii „Grand Theft Auto” i „Guild Wars”. Jak sam mawia, konwenty fantastyczne to jego środowisko naturalne.
 

 • Stronghold Kingdoms logo gry png

  Stronghold Kingdoms

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Średniowiecze (MMORTS)
  Grafika: 2D
  Producent: FireFly Studios
  Wydawca: FireFly Studios
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.5
  • 0.0
  • 7.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Stronghold Kingdoms - gameplay
Stronghold Kingdoms - drugi gameplay
Stronghold Kingdoms - Mobile Gameplay @ Gamescom 2016 [Full HD]
Stronghold Kingdoms: The Final Age - Launch Trailer [Full HD]
Targi Big Game Expo - 8-9 października 2016, Wrocław

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
 • Sonda Stronghold Kingdoms
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze