Skoki narciarskie gra online [Zagraj z Günterem] • MMO News

Skoki narciarskie gra online [Zagraj z Günterem]

Skoki narciarskie gra online [Zagraj z Günterem]

Halo! Dziś pęd wiatru wciśnie nam gałki oczne do czaszki i zmrozi włosy w nosie. Poszybujemy wysoko nad śnieżnym stokiem, a tłumy będą wiwatować i ze zniecierpliwieniem wyczekiwać momentu, w którym nasze narty dotkną ziemi, a sędziowie uniosą tabliczki z najwyższą punktacją.


Co najlepsze, do zostania asem (lub asą) przestworzy wcale nie będziemy potrzebować sprzętu godnego mistrzów olimpijskich – do przeżycia najintensywniejszych wrażeń wystarczy przeglądarka i szerokopasmowe połączenie z internetem. Lub smartfon. Zapraszam na zestawienie "skoki narciarskie gra online"!

Skoki narciarskie gra online skijumping

Dzisiejsze zestawienie zaczynamy od faworyta – Ski Jumps. W tym dostępnym w przeglądarce tytule poprowadzimy własnego skoczka po najszlachetniejsze medale. Lecz sukces nie przyjdzie łatwo – najpierw trzeba będzie poświęcić czas na trening. Zadbawszy o kondycję, wybierzemy indywidualne specjalizacje dla naszego zawodnika. Oprócz fizycznej formy istotny jest również dobór odpowiedniego sprzętu i wyposażenia, nasmarowanie nart, itp. Przygotowani staniemy w szranki z innymi graczami w najbardziej prestiżowych turniejach świata.
skoki narciarskie skionline ski jumping
Zawody rozgrywają się w czasie rzeczywistym. Jeśli zechcemy bliżej zgłębić mechanikę przed zagraniem, na stronie gry znajdziemy wyczerpujące poradniki wideo. Ski Jumps charakteryzuje się miłą dla oka grafiką i czytelnym interfejsem. Ten rodzimy tytuł jest dostępny całkowicie za darmo. Na co jeszcze czekasz? Biegnij do piwnicy po narty!

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gramenadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping graSki Jump Game ski jumping

Ski Jumps - skoki narciarskie gra online

Kolejna propozycja wymaga już nieco większego budżetu – sama gra kosztuje niecałe 18 zł, ale obsługuje też zestawy VR. Ale, hej – nie mnie oceniać, na co wydajecie swoje pieniądze! Ski Jump VR to tytuł w fazie wczesnego dostępu, który znajdziecie na Steam. Gra oferuje zabawę z perspektywy pierwszej osoby w całkiem przyjemnej oprawie graficznej. Wczesny dostęp nie posiada jeszcze wszystkich finalnych funkcji, lecz nawet w obecnym stanie prezentuje się bardzo zachęcająco.

Ski Jump 2020 VR - gry zimowe

Kolejny tytuł to już pełnoprawna, budżetowa produkcja. Ultimate Ski Jumping 2020 jest dopiero w produkcji, lecz otrzymaliśmy już na tyle dużo materiałów i informacji z nią związanych, by wiedzieć, że jest na co czekać. Nowe dziecko studia Blue Sunset Games ma być duchowym następcą kultowego Deluxe Ski Jumping, na co wielu graczy już zaciera ręce. Twórcy zapowiedzieli mnóstwo ciekawych funkcji, w tym różne poziomy trudności, kampanię fabularną, tryb sieciowy, zawody letnie i zimowe oraz tryb dnia i nocy. Wszystko to w naprawdę ślicznie prezentującej się, pixel-artowej grafice. Według zapowiedzi, gra ma trafić na komputery PC, Xboxa One, Playstation 4 i Switcha. Czekamy i trzymamy kciuki, by klimat oryginalnego DSJ, którego tak wielu graczy wspomina z nostalgią, był odpowiednio zachowany.

Ultimate Ski Jumping 2020 gry narciarskie

Oczywiście, "skoki narciarskie gra online" to przede wszystkim także mnóstwo pomniejszych gier rozgrywanych w czasie rzeczywistym w oknie przeglądarki i niewymagających rejestracji. Wszystkich fanów tego pięknego sportu zimowego zachęcam po przetestowania jej w praktyce. Wystarczy parę kliknięć, by świat tego wspaniałego sportu stanął przed nami otworem. Wysokich lotów!
 

Ski Jumping skoki narciarskie gra online

 

CZYTAJ KOLEJNE ARTYKUŁY O GRACH W KLIMACIE SKOKÓW NARCIARSKICH

 

ski online gry pl skoki narciarskie gra onlineski jumping najlepsze gry online plGry skoki narciarskie darmowe
 


 

Spodobał Ci się unikalny styl pisarski tajemniczego Güntera?
Zobacz pozostałe artykuły z cyklu Zagraj z 
Günterem, które przygotował specjalnie dla Portalu.
 

Kamil Brach

Günter vier Augen

Futurysta, miłośnik nowoczesnych technologii oraz trybu wieloosobowego. Uważa pozycjonowanie SEO za sztukę mogącą uczynić Internet lepszym miejscem, więc w wolnych chwilach robi nikomu niepotrzebne analizy słów kluczowych. Uwielbia prozę Zajdla, ponieważ uważa jego nazwisko za niemiecko brzmiące. Jego ulubioną formą aktywności fizycznej jest pilates, a ulubionymi grami wszystkie, w których menu widnieje przycisk "multiplayer".

 

 • Ski Jumps logo gry png

  Ski Jumps

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Skoki narciarskie gry
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.8
  • 0.0
  • 7.7
*/*/

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMPS
 • Sonda Ski Jumps
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze