Ski Jumping gra online pl [Zagrajmy] • MMO News

Ski Jumping gra online pl [Zagrajmy]

Ski Jumping gra online pl [Zagrajmy]

Skoki narciarskie to w kraju nad Wisłą swoisty fenomen. Ogromna rzesza fanów tej specyficznej rywalizacji przekłada się na dużą oglądalność, ale czy no wszystko?  Dyscyplina sportu, która w Polsce od lat cieszy się gigantyczną wręcz popularnością znalazła kilka godnych uwagi wirtualnych adaptacji. To właśnie nimi zajmiemy się dzisiaj. W końcu, kto nie chciałby samodzielnie spróbować swoich sił na skoczni? Przygotujcie regulaminowy strój, przypnijcie buty i na belkę!

SKI JUMPS

Na początek Ski Jumps, czyli polska produkcja dostępna z poziomu przeglądarki. Gra jest realistycznym symulatorem kariery naszego własnego skoczka, którego prowadzimy w wielu szczegółowo oddanych aspektach sportowego życia. Wbrew potencjalnej obawie, całość została okraszona intuicyjnym interfejsem, przez co nawet osoba niezaznajomiona z tego typu rozgrywką odnajdzie się w poszczególnych opcjach bez problemu. Tym bardziej, że zostały one zaplanowane logicznie.

Ski Jumps - menadżer skoków narciarskich
Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gramenadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping graSki Jump Game ski jumping

Skoczek narciarski posiada określony budżet, który można zwiększać poprzez pracę lub np. wykonywanie zadań codziennych. Innym ważnym parametrem jest energia, którą to z kolei wykorzystujemy na poszczególne aktywności, jak chociażby trening danych atrybutów. Lecz to wszystko to tylko preludium do najważniejszego, czyli rywalizacji. Poza wiernym oddaniem rzeczywistego przebiegu sezonu skoków narciarskich, twórcy pokusili się o kilka własnych turniejów, w których mogą brać udział gracze. Są dostępne zarówno otwarte dla wszystkich, jak i narodowe. Wtenczas należy starać się o powołanie do kadry reprezentowanego kraju. Wiele płaszczyzn przygotowania i rywalizacja z graczami z całego świata to świetna okazja, aby poczuć się niczym ulubieni zawodnicy z cotygodniowych zmagań.

skionline

SKOKI NARCIARSKIE 2020

W tym przypadku również mamy do czynienia z darmową grą przeglądarkową. Co ważne, polski tytuł jest w pełni responsywny również na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu automatycznie dostosowuje się do telefonu czy tabletu. Gra w swoich założeniach jest bardzo prosta. Bezpośrednio sterujemy naszym skoczkiem podczas oddawania skoku i próbujemy osiągnąć możliwie najdalszą odległość przy zachowaniu dobrego stylu. Skoczni jest kilka, w tym także dwie umiejscowione w Polsce. Różnią się wielkością i stylem, który musimy dopasować do danego obiektu. Poza treningiem możemy brać udział także w zawodach. Całości dopełnia światowy ranking, dzięki któremu możemy rywalizować z innymi graczami z całego świata. Dzięki temu Skoki Narciarskie 2020 to świetna propozycja dla wszystkich fanów zimowej dyscypliny sportowej.

Skoki Narciarskie 2020 gra SuperNova Interactive

DELUXE SKI JUMP 4

Seria Deluxe Ski Jump to istna legenda wśród fanów wirtualnych skoków narciarskich. Któż nie pamięta konkursów rozgrywanych podczas lekcji informatyki? Najnowsza odsłona popularnej serii niejako przeniosła rozgrywkę na nowy poziom, bowiem wprowadzono całą gamę poprawek i usprawnień. Zmianom nie uległy standardowe elementy zabawy, bowiem nasz lot nadal zamknięty jest w trzech istotnych fazach. Mowa tu o wybiciu, kontroli lotu i lądowaniu. Nowy silnik fizyczny sprawia natomiast, że właśnie kontrola zawodnika po wybiciu może początkowo sprawić nieco kłopotu. Jest ona bowiem bardziej gładka i mniej zero-jedynkowa jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach.
Deluxe Ski Jump 4
W kwestiach wizualnych w Deluxe Ski Jump 4 postawiono raczej na ewolucję niż rewolucję, lecz gra cieszy oko. Do wyboru gracza zostało oddanych wiele odwzorowanych skoczni, a z ciekawostek należy wspomnieć o trybie treningu, w którym możemy edytować warunki pogodowe i spróbować odlecieć na niebotyczne odległości. Finalnie, przyjdzie też pora na zmierzenie się z prawdziwymi oponentami w trybie sieciowym.

SKI JUMP MANIA

Kolejna pozycja na naszej liście, która ma na koncie długą historię. Początki Ski Jump Mania sięgają bowiem 2011 roku, a gra do dziś pozostaje ciekawą i godną uwagi propozycją dla fanów internetowej rywalizacji na skoczni narciarskiej. Produkcja jest oczywiście darmowa i w pełni skoncentrowana na prowadzeniu kariery naszego skoczka. Jak na prawdziwą produkcję przeglądarkową, z czasem wymaga od gracza większej cierpliwości – trening, zawody i rozwijanie umiejętności pochłaniają nasze zasoby i czas. To wszystko można ominąć oczywiście przy pomocy mikropłatności, natomiast przy odpowiednich pokładach silnej woli i bez tego możemy walczyć o najwyższe laury w zawodach na wielu oferowanych skoczniach narciarskich.

Ski Jump Mania

SKI JUMP

Ta pozycja z pewnością ucieszy graczy mobilnych z systemem Android. Mobilne skoki narciarskie SKI JUMP w tym wypadku to rozbudowany system kariery, 55 różnych skoczni do wyboru i co najważniejsze – tryb multiplayer. Sama rozgrywka to 4 istotne punkty. Start, wybicie, kontrola i lądowanie to aspekty nad którymi przyjdzie nam sprawować pieczę przy użyciu ekranu dotykowego. Całość została zaprojektowana w schludnej i przyjemnej dla oka oprawie graficznej. Wśród trybów gry znajdziemy także przeniesione wydarzenia z prawdziwego sezonu skoków narciarskich. Mowa tu o wydarzeniach takich jak Pucha Świata, Turniej Czterech Skoczni czy puchary w lotach i zawody drużynowe. Dla miłośników prawdziwej rywalizacji udostępniono także rankingi online, bicie rekordów i zawody z innymi graczami.

Ski Jump


CZYTAJ KOLEJNE ARTYKUŁY O GRACH W KLIMACIE SKOKÓW NARCIARSKICH

 

ski online gry pl skoki narciarskie gra onlineGry skoki narciarskie darmoweGry skoki narciarskie darmowe

 

 

Artykuł jest częścią cyklu ZAGRAJMY, w którym Redaktorzy Portalu MMO poruszają różne zagadnienia związane z grami online i polecają najciekawsze tytuły, z którymi warto się zapoznać.
 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 

 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Glorious Saga - Gameplay [Full HD]
Labyrinth: Paths of Destiny - IV Edycja - Trailer [Full HD]
Final Fantasy XIV: Endwalker Trailer [Full HD]
Witch Fucker - Parody [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 0
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowsze