Ruszyła sprzedaż biletów na Cytadelę i Twierdzę! • MMO News

Ruszyła sprzedaż biletów na Cytadelę i Twierdzę!

Ruszyła sprzedaż biletów na Cytadelę i Twierdzę!

W zeszłym roku objęliśmy patronatem medialnym giżycki Festiwal Fantastyki Twierdza. Z przyjemnością informujemy, że 1.03.2017 r. ruszyła sprzedaż na kolejną jego kolejną edycję oraz pierwszą, siostrzaną, Cytadelę, która odbędzie się w Nowym Dworze Mazowieckim!

Portal MMO wraca na Twierdzę!

Kiedy w zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że na terenie twierdzy Boyen w Giżycku odbędzie się festiwal fantastyki, podczas którego będziemy mieli okazję spotkać się m.in z twórcami Wiedźmina, od razu chcieliśmy tam pojechać. I nie zawiedliśmy się, bo zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci i bawiliśmy się naprawdę świetnie. Spory wpływ miała GENIALNA atmosfera, która panuje na terenie zabytkowego obiektu. Wracając do domu od razu wiedzieliśmy, że nie może nas zabraknąć na kolejnej edycji Twierdzy, która odbędzie się 08.09. 2017 r.

Cytadela 2017

Po bardzo udanej Twierdzy, organizatorzy nie osiedli na laurach i ogłosili siostrzaną Cytadelę, której pierwsza edycja będzie miała miejsce w nie mniej klimatycznym miejscu - Twierdzy Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim. Zapowiada się kolejne, świetne wydarzenie, obfite w to, co w konwentach lubimy najbardziej, czyli bogaty program atrakcji i świetną zabawę.

Myslimy, że najlepszą reklamą zarówno dla Cytadeli i Twierdzy będzie nasza zeszłoroczna relacja. Zobaczcie, jak się bawiliśmy i do zobaczenia na miejscu!

Bilety na oba wydarzenia są dostępne TUTAJ.

paweł gołebioski

Paweł Gołębioski

Student translatoryki na Uniwersytecie Gdańskim. Marzy o karierze tłumacza literatury. Prawie od urodzenia przesiąknięty „Gwiezdnymi Wojnami” i filmami o Batmanie, który do dzisiaj jest jego ulubionym superbohaterem. Swoją przygodę z grami rozpoczynał od serii „Grand Theft Auto” i „Guild Wars”. Jak sam mawia, konwenty fantastyczne to jego środowisko naturalne.
 

 • Forge of Empires logo gry png

  Forge of Empires

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Różne epoki historyczne (MMOSG)
  Grafika: izometryczna
  Producent: InnoGames GmbH
  Wydawca: InnoGames GmbH
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.8
  • 0.0
  • 8.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Forge of Empires - gameplay
Forge of Empires - drugi gameplay
Forge of Empires - Oceaniczna przyszłość [Full HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
 • Sonda Forge of Empires
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze