news

RELACJA: Pyrkon 2016 - trzy dni fantastycznego wariactwa

RELACJA: Pyrkon 2016 - trzy dni fantastycznego wariactwa

Kilka godzin stania w kolejkach, lodowate prysznice, spanie na podłodze… Dlaczego my to sobie robimy? I dlaczego wracamy co roku? O tym właśnie będzie ta relacja.

Wstęp

Pyrkon to obecnie największe wydarzenie w kalendarzu każdego miłośnika fantastyki w Polsce. Za każdym razem do Poznania ściągają dziesiątki tysięcy uczestników, których łączy zamiłowanie do tej tematyki i pewnego rodzaju zwariowanie. Na miejscu czekają na nich setki wystawców, mistrzów gier, wypełnione po brzegi sale prelekcyjne i cała masa przeróżnych atrakcji.
 

Pyrkon 2016
 

Dla mnie był to już któryś z kolei Pyrkon i nie mogę wyjść z podziwu, jak bardzo rozrosła się ta impreza. Wciąż pamiętam nocowanie w szkole i wynajęte dwie hale. Obecnie festiwal obejmuje większość terenu Międzynarodowych Targów Poznańskich, a nocleg odbywa się na ogromnej hali, która zapełnia się w zatrważającym tempie.
 

 • Tanki Online

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Bitwy pancerne
  Grafika: 3D
  Producent: АlternativaPlatform
  Wydawca: АlternativaPlatform
  Platformy: Linux, Mac, Windows

  • 6.8
  • 0.0
  • 6.7
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Tanki Online Gameplay Video [HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 4
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Tanki Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-11-17 10:25:41 Siemka znalazłem stronke ze skryptem który dodaje surowce http://supergamezone.pl/plemiona-hack-na-surowce/
2017-11-11 15:00:53 Takie pytanie małe, jak się prezentuje teraz l2 na najnowszym patchu? Bo do tej pory cały czas grywałem na prywatnych serwerach c4-interlude( jakoś negatywnie byłe nastawiony do nowszych patchy). Pozdrawiam :).
2017-11-09 14:32:19 To gra do której ciągle się wraca gram w to już ponad 10 lat przerwy miałem ze 3 i to takie 1-2 letnie. Gra dla dorosłych bez grindowania. UWAGA wciąga na lata. Co gorsze nie ma niczego podobnego do tej gry i chyba dla tego tak przyciąga.