news

RELACJA: Pyrkon 2016 - trzy dni fantastycznego wariactwa

RELACJA: Pyrkon 2016 - trzy dni fantastycznego wariactwa

Kilka godzin stania w kolejkach, lodowate prysznice, spanie na podłodze… Dlaczego my to sobie robimy? I dlaczego wracamy co roku? O tym właśnie będzie ta relacja.

Wstęp

Pyrkon to obecnie największe wydarzenie w kalendarzu każdego miłośnika fantastyki w Polsce. Za każdym razem do Poznania ściągają dziesiątki tysięcy uczestników, których łączy zamiłowanie do tej tematyki i pewnego rodzaju zwariowanie. Na miejscu czekają na nich setki wystawców, mistrzów gier, wypełnione po brzegi sale prelekcyjne i cała masa przeróżnych atrakcji.
 

Pyrkon 2016
 

Dla mnie był to już któryś z kolei Pyrkon i nie mogę wyjść z podziwu, jak bardzo rozrosła się ta impreza. Wciąż pamiętam nocowanie w szkole i wynajęte dwie hale. Obecnie festiwal obejmuje większość terenu Międzynarodowych Targów Poznańskich, a nocleg odbywa się na ogromnej hali, która zapełnia się w zatrważającym tempie.
 

 • Tanki Online

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Bitwy pancerne
  Grafika: 3D
  Producent: АlternativaPlatform
  Wydawca: АlternativaPlatform
  Platformy: Linux, Mac, Windows

  • 6.8
  • 0.0
  • 6.7
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Tanki Online Gameplay Video [HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Tanki Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-06-22 12:56:46 Inaczej niż w przypadku większości tego typu gier, które odstawiam po godzinie, tutaj siedzę już kilka dni. Chyba czegoś takiego szukałem :)
2018-06-21 23:52:42 Super sprawa! Fajnie, że gierki przeglądarkowe wciąż się rozwijają :)
2018-06-21 15:39:12 Dobre wykonanie. Nowoczesny wygląd ale z klimatem, przyjemna rozgrywka.. tylko trochę trudno na początku ale być może to nawet dla niektórych i plus :D