news

RELACJA: ESPORT NOW 2016, czyli e-mistrzostwa Polski

RELACJA: ESPORT NOW 2016, czyli e-mistrzostwa Polski

Polska scena wirtualnych zawodów idzie w dobrym kierunku – takie wnioski można wynieść z imprezy e-sportowej zorganizowanej przez FantasyEXPO. Jakie atrakcje czekały na uczestników w ten weekend?

Słowem wstępu

Hala Stulecia na dwa dni stała się areną finałów polskiej ligi w League of Legends oraz Counter Strike. Do Wrocławia zjechały najlepsze narodowe drużyny, ale również i znani vlogerzy, z którymi można było się spotkać i zrobić pamiątkowe zdjęcie. W korytarzach Hali rozstawiono pełno stanowisk do gry, gdzie uczestnicy cały czas rywalizowali w takich grach jak Starcraft II, LoL, Overwatch, Mortal Kombat i wielu innych. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się studia Virtual Reality, do których kolejki nigdy się nie kończyły.

ESPORT NOW 2016

Nie obyło się również bez ciekawych cosplayerów, których kreacje świetnie uzupełniały klimat całej imprezy. Odwiedzali oni specjalnie przygotowane dla nich studio, gdzie czekał profesjonalny fotograf.
 

 • League of Legends

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Fantasy (MOBA)
  Grafika: izometryczna
  Producent: Riot Games
  Wydawca: Riot Games
  Platformy: Windows

  • 7.1
  • 0.0
  • 7.0
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

League of Legends - Cinematic Trailer [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 4
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda League of Legends
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-06-22 12:56:46 Inaczej niż w przypadku większości tego typu gier, które odstawiam po godzinie, tutaj siedzę już kilka dni. Chyba czegoś takiego szukałem :)
2018-06-21 23:52:42 Super sprawa! Fajnie, że gierki przeglądarkowe wciąż się rozwijają :)
2018-06-21 15:39:12 Dobre wykonanie. Nowoczesny wygląd ale z klimatem, przyjemna rozgrywka.. tylko trochę trudno na początku ale być może to nawet dla niektórych i plus :D