news

RELACJA: ESPORT NOW 2016, czyli e-mistrzostwa Polski

RELACJA: ESPORT NOW 2016, czyli e-mistrzostwa Polski

Polska scena wirtualnych zawodów idzie w dobrym kierunku – takie wnioski można wynieść z imprezy e-sportowej zorganizowanej przez FantasyEXPO. Jakie atrakcje czekały na uczestników w ten weekend?

Słowem wstępu

Hala Stulecia na dwa dni stała się areną finałów polskiej ligi w League of Legends oraz Counter Strike. Do Wrocławia zjechały najlepsze narodowe drużyny, ale również i znani vlogerzy, z którymi można było się spotkać i zrobić pamiątkowe zdjęcie. W korytarzach Hali rozstawiono pełno stanowisk do gry, gdzie uczestnicy cały czas rywalizowali w takich grach jak Starcraft II, LoL, Overwatch, Mortal Kombat i wielu innych. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się studia Virtual Reality, do których kolejki nigdy się nie kończyły.

ESPORT NOW 2016

Nie obyło się również bez ciekawych cosplayerów, których kreacje świetnie uzupełniały klimat całej imprezy. Odwiedzali oni specjalnie przygotowane dla nich studio, gdzie czekał profesjonalny fotograf.
 

 • League of Legends

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Fantasy (MOBA)
  Grafika: izometryczna
  Producent: Riot Games
  Wydawca: Riot Games
  Platformy: Windows

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.0
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

League of Legends - Cinematic Trailer [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda League of Legends
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-11-17 10:25:41 Siemka znalazłem stronke ze skryptem który dodaje surowce http://supergamezone.pl/plemiona-hack-na-surowce/
2017-11-11 15:00:53 Takie pytanie małe, jak się prezentuje teraz l2 na najnowszym patchu? Bo do tej pory cały czas grywałem na prywatnych serwerach c4-interlude( jakoś negatywnie byłe nastawiony do nowszych patchy). Pozdrawiam :).
2017-11-09 14:32:19 To gra do której ciągle się wraca gram w to już ponad 10 lat przerwy miałem ze 3 i to takie 1-2 letnie. Gra dla dorosłych bez grindowania. UWAGA wciąga na lata. Co gorsze nie ma niczego podobnego do tej gry i chyba dla tego tak przyciąga.