news

RELACJA: Dni Fantastyki 2016

RELACJA: Dni Fantastyki 2016

DF-y czyli gry, spotkania, panele, konkursy, warsztaty, dużo zabawy i wspaniała atmosfera. Zainteresowani? To zapraszam do lektury.

Słowem wstępu

Dni Fantastyki, to największa tego typu impreza na Dolnym Śląsku i przy okazji z najdłuższą historią. Pierwsze DF-y, zorganizowane zostały w 2004r. i jak łatwo policzyć tegoroczne są już dwunastymi z kolei. Z założenia jest to impreza przeznaczona dla fanów wszelkiej fantastyki, czy to gier, komiksów, książek lub filmów. I nie ma znaczenia, co lubisz bardziej, bo każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak mimo dosyć jasno określonej tematyki tego eventu, nawet osoby nie zainteresowane fantastyką na co dzień znajdą coś dla siebie. A to wszystko za sprawą bardzo bogatego programu, układanego co roku na tą imprezę.

Wrocławskie Dni Fantastyki 2016

Dzień 1 – Piątek

Tegoroczne Dni Fantastyki, były moimi pierwszymi i nie do końca wiedziałem, co mnie czeka. W związku z czym, czekałem na nie z niecierpliwością aby przekonać się na własnej skórze czy rzeczywiście są takie fantastyczne. I wiecie co? Faktycznie są (o moich odczuciach więcej będzie na końcu). A wracając do piątku. Organizatorzy jakoś tak fajnie to rozegrali, że nie było dużych kolejek, choć ludzi sporo. Przy odbiorze akredytacji, otrzymałem program imprezy oraz książkę gdzie krótko opisano wszystkie punkty. Uzbrojony w te dwie rzeczy, mogłem rozpocząć mój wstępny obchód po Dniach Fantastyki. Szczególnie dobre wrażenie, zrobił na mnie klimatyczny gamesroom umiejscowiony w podziemiach pałacyku.
 

 • EVE Online

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Science fiction
  Grafika: 3D
  Producent: Crowd Control Productions
  Wydawca: Simon & Schuster Inc.
  Platformy: Mac OS, Windows

  • 7.0
  • 0.0
  • 8.0
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

EVE Online - Trailer - Full HD

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda EVE Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-06-22 12:56:46 Inaczej niż w przypadku większości tego typu gier, które odstawiam po godzinie, tutaj siedzę już kilka dni. Chyba czegoś takiego szukałem :)
2018-06-21 23:52:42 Super sprawa! Fajnie, że gierki przeglądarkowe wciąż się rozwijają :)
2018-06-21 15:39:12 Dobre wykonanie. Nowoczesny wygląd ale z klimatem, przyjemna rozgrywka.. tylko trochę trudno na początku ale być może to nawet dla niektórych i plus :D