RedoraN - Nowe wydarzenie • MMO News

RedoraN - Nowe wydarzenie

RedoraN - Nowe wydarzenie

Mamy świetne wieści dla graczy polskiej produkcji RedoraN – twórcy zapowiadają nowe wydarzenie mechaniczno-fabularne o nazwie Wojna Bogów – Krucjata Paladynów.

Od strony fabularnej wydarzenie prezentuje się tak:

„Z początku są to tylko znaki; nic więcej... chociaż może to tylko pozory? Wszak wśród bogów nie jest już tak spokojnie. Illuminati, która do tej pory była głównym bóstwem panteonu, postanowiła ukarać swych pobratymców. To z winy ich lenistwa, jak sądzi, tak wielu odchodzi od tradycji i kultury bazującej na wierzeniach. Teraz zaś coraz więcej jest ateistów, a i wierzący nie zachodzą do świątyni tak często. Jedynym wyjściem jest pozbycie się pozostałych... najlepiej wykorzystując do tego swoje umiejętności i dłonie ludzi. Wpierw pojawiały się sny... potem ołtarz zaczął płonąć."

RedoraN nowości

To, co dzieje się później, zdaje się być końcem świata... a może całkiem nowym początkiem?”

Wojna Bogów – Krucjata Paladynów to przede wszystkim okazja na zdobycie punktów wiary poprzez walki PvP i PvE. Gracze będą je zdobywać zabijając nieumarłe stworzenia i – co dodaje rozgrywce emocji – graczy o przeciwnym wyznaniu.

Kolejnym dodatkiem będzie umiejętność Gorliwość, która będzie dostępna w świątyni. Jej działanie będzie bezpośrednio wpływało na długość trwania błogosławieństw. Każde bóstwo dodaje bonusy do wszystkich statystyk, ale ich rozłożenie jest zależne od wyznania.

Wydarzenie zaczyna się 5.02.2017 r., a przed jego startem będzie możliwa zmiana wyznania.
 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Redoran logo gry png

  Redoran

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: RedoraNTEAM
  Wydawca: RedoraNTEAM
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 6.2
  • 0.0
  • 6.7
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Promo Video [Full HD]
Splitgate - Gameplay [FullHD]
Splitgate - Trailer [FullHD]
Deeeep.io - Gameplay [FullHD]
Deeeep.io - Trailer [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
 • Sonda Redoran
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze