news

PUBG - co nowego po E3 2018?

PUBG - co nowego po E3 2018?

Jak wszyscy dobrze wiemy, PUBG miewa ostatnio gorsze chwile. Na rynku pojawiło się dużo konkurencji - Fortnite lub zyskujące obecnie na popularności Realm Royale kradną garczy sprzed nosa trendsettera, którym niewątpliwie jest dzieło bluehole.

Kilka tygodni temu do PUBG-a dodano możliwość wyboru mapy, co ucieszyło zgromadzoną wokół gry społeczność, w dużej mierze nieprzepadającą za pustynnym Miramar. Niestety graczom nie dane było cieszyć się tą opcją zbyt długo i zniknie ona wraz z kolejną aktualizacją.
PUBG
Twórcy poinformowali, że w momencie udostępnienia zaplanowanej na 22 czerwca łatki wprowadzającej Sanhok funkcja wyboru map trafi na śmietnik. Twórcy uważają, że tak ogromna ilość kolejek w matchmakingu jeszcze bardziej podzieliłaby społeczność, która i tak obecnie się kurczy. Aby ułatwić chętnym przetestowanie Sanhok, tymczasowo dostanie ono własną kolejkę, ale Miramar i Erangel trafią do wspólnej.

Ponadto na E3 zaprezentowano ten oto trailer, który zwiastuje wprowadzenie tarczy balistycznej. Można jej używać z bronią białą, pistoletami maszynowymi, bronią ręczną i chronić się podczas rzucania granatami. Tarcza jest przypisana do głównego slota broni i świetnie się sprawdza zwłaszcza w walkach drużynowych. Gracz z tarczą służy za ruchomą osłonę, podczas gdy pozostali gracze mogą prowadzić ostrzał i zajmować lepsze pozycje. Warto dodać, że w planach jest jeszcze czwarta lokacja. Tym razem zimowa. Pod względem rozmiarów ma być zestawiana pomiędzy Sanhok a starszymi poziomami.

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę elektroniczną w ogóle. Zafascynowany tym, co przyszłe technologie mogą zaoferować przeciętnemu "Kowalskiemu".

 • Playerunknown's Battlegrounds

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Battle royale
  Grafika: 3D
  Producent: Bluehole
  Wydawca: Bluehole
  Platformy: PC, Xbox One, Android, iOS

  • 6.7
  • 0.0
  • 8.0
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Playerunknown's Battlegrounds trailer [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Playerunknown's Battlegro...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.