Program Podlaskiego Festiwalu Anime 5 • MMO News

Program Podlaskiego Festiwalu Anime 5

Program Podlaskiego Festiwalu Anime 5

Ostatnio informowaliśmy, że Portal MMO objął swoim patronatem Podlaski Festiwal Anime 5, który odbędzie się w Białymstoku w dniach 24-25 września. Warto się tam pojawić, a czasu pozostało naprawdę niewiele.

Organizatorzy kuszą potencjalnych uczestników ambitnym programem wydarzenia, który obejmuje ponad 70 godzin takich aktywności, jak warsztaty, wykłady, konkursy. Będą również pokazy na przeróżne tematy związane z mangą i anime, Japonią oraz Koreą Południową, a także grami konsolowymi, cosplayem, fantastyką czy innymi dziedzinami. Przygotowywane są również wydarzenia specjalne: videokonferencja z Auspicjuszem (vlogerem znanym z kanału „Tokyo Survival) i spotkanie z Wydawnictwem Waneko.

Podlaski Festiwal Anime Portal MMO

Uczestnicy będą mogli skorzystać z bogato wyposażonych działu z grami konsolowymi, retro, planszowymi, a także muzycznymi. Chętni skosztować japońskich przysmaków również znajdą coś dla siebie. Nie zabraknie też stoisk z rozmaitymi gadżetami i mangami.

Na miejscu zorganizowany będzie też market, gdzie każdy – z doliczeniem niewielkiej marży - będzie mógł sprzedać swoje drobiazgi.
 


Cena wejściówki jednodniowej to 13 złotych, a dwudniowej – 20 złotych. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie organizatora TUTAJ.


paweł gołebioski

Paweł Gołębioski

Student translatoryki na Uniwersytecie Gdańskim. Marzy o karierze tłumacza literatury. Prawie od urodzenia przesiąknięty „Gwiezdnymi Wojnami” i filmami o Batmanie, który do dzisiaj jest jego ulubionym superbohaterem. Swoją przygodę z grami rozpoczynał od serii „Grand Theft Auto” i „Guild Wars”. Jak sam mawia, konwenty fantastyczne to jego środowisko naturalne.
 

 • Stronghold Kingdoms logo gry png

  Stronghold Kingdoms

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Średniowiecze (MMORTS)
  Grafika: 2D
  Producent: FireFly Studios
  Wydawca: FireFly Studios
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.5
  • 0.0
  • 7.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Stronghold Kingdoms - gameplay
Stronghold Kingdoms - drugi gameplay
Stronghold Kingdoms - Mobile Gameplay @ Gamescom 2016 [Full HD]
Stronghold Kingdoms: The Final Age - Launch Trailer [Full HD]
Targi Big Game Expo - 8-9 października 2016, Wrocław

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
 • Sonda Stronghold Kingdoms
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze