news

Premiera Destiny 2 na PC

Premiera Destiny 2 na PC

Już 24 października startują serwery drugiej części bardzo udanej gry Destiny. Rozgrywka będzie możliwa poprzez Battle.net od Blizzarda.

Destiny 2 oferuje graczom mnóstwo rozmaitych atrakcji. Twórcy przygotowali kampanię fabularną w filmowych stylu, emocjonujący tryb PvP czy system klanów. Możliwa będzie również eksploracja kolejnych światów czy tak zawana "Gra z przewodnikiem".

Destiny 2

Wersja PC to przede wszystkim możliwość rozgrywki w jakości 4K, nieograniczona liczba klatek, pełna obsługa myszki i klawiatury z niestandardowym mapowaniem, czat tekstowy, regulowany obszar widzenia (FoV), szczegółowe ustawienia ekranu oraz wsparcie dla minitorów w proporcjach 21:9 i HDR. Jak widać, Destiny 2 ma do zaoferowania rozgrywkę na najwyższym poziomie.

Pojawił się też nowy zwiastun premierowy. Zapraszamy do obejrzenia.

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Destiny 2

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Sci-fi
  Grafika: 3D
  Producent: Bungie Software
  Wydawca: Activision Blizzard
  Platformy: Play Station 4, Xbox One, Windows

  • 0.0
  • 0.0
  • 8.3
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Destiny 2 - Zwiastun

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Destiny 2
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-11-17 10:25:41 Siemka znalazłem stronke ze skryptem który dodaje surowce http://supergamezone.pl/plemiona-hack-na-surowce/
2017-11-11 15:00:53 Takie pytanie małe, jak się prezentuje teraz l2 na najnowszym patchu? Bo do tej pory cały czas grywałem na prywatnych serwerach c4-interlude( jakoś negatywnie byłe nastawiony do nowszych patchy). Pozdrawiam :).
2017-11-09 14:32:19 To gra do której ciągle się wraca gram w to już ponad 10 lat przerwy miałem ze 3 i to takie 1-2 letnie. Gra dla dorosłych bez grindowania. UWAGA wciąga na lata. Co gorsze nie ma niczego podobnego do tej gry i chyba dla tego tak przyciąga.