Portal MMO patronem medialnym Tetconu 2016! • MMO News

Portal MMO patronem medialnym Tetconu 2016!

Portal MMO patronem medialnym Tetconu 2016!

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że Portal MMO obejmuje swoim patronatem medialnym czwartą edycję tczewskiego konwentu fantastycznego Tetcon, która odbędzie się w dniach 29-30 października.
 

Tetcon to impreza organizowana przez Tczewski Klub Fantastyki,  a jej początki sięgają 2013 roku. Przyjezdni mają do dyspozycji dwa budynki, w których dzięki staraniom organizatorów, każdy miłośnik wszelkiej fantastyki, gier, czy mangi i anime może znaleźć coś dla siebie. Trud włożony w organizację Tetconu opłacił się, bo w zeszłym roku liczba uczestników przekroczyła okrągły tysiąc osób.

Tetcon 2016 portal mmo patronat

Na miejscu czeka na nas bogaty program, blok gier elektronicznych oraz gier bez prądu. Oczywiście, nie zabraknie również pokazu strojów, sesji RPG, LARPów czy prelekcji. Jest to więc idealna okazja na weekendowy wypad w fantastycznych klimatach… i to tuz przed Halloween!

Mimo, że Tetcon jest niewielką imprezą, nie spotkaliśmy się jeszcze z kimś, kto wrócił z niego niezadowolony. Często słyszymy o zwariowanym klimacie i bardzo miłej ekipie organizatorów. Co więcej, w tym roku nie wydarzy się już w okolicy żaden większy konwent, więc nie ma co czekać! My na pewno będziemy się dobrze bawić. Do zobaczenia na miejscu!Więcej informacji znajdziecie na stronie i oficjalnym profilu wydarzenia!


paweł gołebioski

Paweł Gołębioski

Student translatoryki na Uniwersytecie Gdańskim. Marzy o karierze tłumacza literatury. Prawie od urodzenia przesiąknięty „Gwiezdnymi Wojnami” i filmami o Batmanie, który do dzisiaj jest jego ulubionym superbohaterem. Swoją przygodę z grami rozpoczynał od serii „Grand Theft Auto” i „Guild Wars”. Jak sam mawia, konwenty fantastyczne to jego środowisko naturalne.
 

 • OGame logo gry png

  OGame

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Science fiction (MMOSG)
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Gameforge AG
  Wydawca: Gameforge AG
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.4
  • 0.0
  • 7.7
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

OGame - gameplay
OGame - drugi gameplay
Ogame - Trailer [HD]
Ski Jump Simulator - Promo Video [Full HD]
Splitgate - Gameplay [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
 • Sonda OGame
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze