Portal MMO patronem medialnym Podlaskiego Festiwalu Anime! • MMO News

Portal MMO patronem medialnym Podlaskiego Festiwalu Anime!

Portal MMO patronem medialnym Podlaskiego Festiwalu Anime!

Z przyjemnością informujemy, że Portal MMO obejmuje swoim patronatem medialnym piątą edycję Podlaskiego Festiwalu Anime, która odbędzie się 24-25 września na terenie kampusu Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku, przy ulicy Ciepłej 40.

Poprzednie edycje tej największej imprezy tego typu na Podlasiu przyciągały licznych fanów, co doprowadziło do zmiany lokalizacji. Uczestnicy będą zatem mogli liczyć na więcej atrakcji, bardziej rozbudowane działy oraz większą liczbę wystawców.

Podlaski Festiwal Anime Portal MMO

Organizatorzy Podlaskiego Festiwalu Anime zapowiadają całodniowy program, podczas którego nie zabraknie typowych atrakcji konwentowych. Będą ciekawe prelekcje i wykłady, konkursy oraz przeróżne warsztaty. Dla maniaków komputerowych będzie zorganizowana strefa gier muzycznych i konsolowych. Rzecz jasna, żaden szanujący konwent nie obejdzie się również bez gaming roomu z szerokim wyborem planszówek. Nie zabraknie też stoisk z przysmakami rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Podlaski Festiwal Anime jest drugą taką imprezą po warszawskim Animatsuri, na której będzie okazja do spotkania z redaktorami Portalu MMO. To dla nas bardzo miła wiadomość, bo miły klimat i kameralna atmosfera sprawiają, że małe wydarzenia zawsze pozostają w pamięci. Liczymy na równie ciepłe przyjęcie w Białymstoku!
 


Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia oraz na Facebooku!


paweł gołebioski

Paweł Gołębioski

Student translatoryki na Uniwersytecie Gdańskim. Marzy o karierze tłumacza literatury. Prawie od urodzenia przesiąknięty „Gwiezdnymi Wojnami” i filmami o Batmanie, który do dzisiaj jest jego ulubionym superbohaterem. Swoją przygodę z grami rozpoczynał od serii „Grand Theft Auto” i „Guild Wars”. Jak sam mawia, konwenty fantastyczne to jego środowisko naturalne.
 

 • Stronghold Kingdoms logo gry png

  Stronghold Kingdoms

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Średniowiecze (MMORTS)
  Grafika: 2D
  Producent: FireFly Studios
  Wydawca: FireFly Studios
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.5
  • 0.0
  • 7.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Stronghold Kingdoms - gameplay
Stronghold Kingdoms - drugi gameplay
Stronghold Kingdoms - Mobile Gameplay @ Gamescom 2016 [Full HD]
Stronghold Kingdoms: The Final Age - Launch Trailer [Full HD]
Targi Big Game Expo - 8-9 października 2016, Wrocław

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
 • Sonda Stronghold Kingdoms
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze