Portal MMO patronem medialnym Namiconu 2017! • MMO News

Portal MMO patronem medialnym Namiconu 2017!

Portal MMO patronem medialnym Namiconu 2017!

Z przyjemnością ogłaszamy, że Portal MMO obejmuje swoim patronatem medialnym kolejną edycję wydarzenia konwentowego Namicon. Impreza skierowana jest do miłośników klimatów mangi & anime, organizatorzy zapewniają liczne atrakcje w przyjaznej atmosferze oraz integrację w kameralnym gronie.

Namicon powstał z inicjatywy wrocławskiej Fundacji Przyjaźni Polsko-Japońskiej. To dość nietypowy konwent, ponieważ dotychczas był ograniczony do mniej więcej 60 osób. Tym razem organizatorzy zdecydowali się na przeniesienie wydarzenia do większej placówki, dzięki czemu będzie w nim mogło wziąć udział do 200 osób. Mała skala Namiconu sprawia, że panuje na nim rodzinna atmosfera, sprzyjająca integracji między uczestnikami.

Namicon 2017 portal mmo

Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 14-15 stycznia 2017 roku w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej Leonardo przy ulicy Roosevelta 15 we Wrocławiu. Będzie to pewna forma spotkania noworocznego, podczas którego nie zabraknie życzeń, wróżb czy czarów. Organizatorzy obiecują między innymi świetne prelekcje, bogato wyposażone games roomy i masę niezapomnianych wspomnień.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie oraz profilu fb Namiconu.
 

paweł gołebioski

Paweł Gołębioski

Student translatoryki na Uniwersytecie Gdańskim. Marzy o karierze tłumacza literatury. Prawie od urodzenia przesiąknięty „Gwiezdnymi Wojnami” i filmami o Batmanie, który do dzisiaj jest jego ulubionym superbohaterem. Swoją przygodę z grami rozpoczynał od serii „Grand Theft Auto” i „Guild Wars”. Jak sam mawia, konwenty fantastyczne to jego środowisko naturalne.
 

 • Shadow Time logo gry png

  Shadow Time

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Manga i anime
  Grafika: 2D
  Producent: Shadow Time
  Wydawca: Shadow Time
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.2
  • 0.0
  • 6.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
 • Sonda Shadow Time
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze