Portal MMO patronem medialnym Coperniconu 2016! • MMO News

Portal MMO patronem medialnym Coperniconu 2016!

Portal MMO patronem medialnym Coperniconu 2016!

Z przyjemnością informujemy, że Portal MMO został oficjalnym patronem medialnym Coperniconu 2016, który odbędzie się w dniach 16-18 września. To już siódma edycja tego niezwykle klimatycznego festiwalu, obfitującego w liczne wydarzenia i atrakcje.
 

Toruński Festiwal Gier i Fantastyki Copernicon to bardzo ważna data w polskim kalendarzu konwentowym. W zeszłym roku do Torunia przybyło przybyły ponad dwa tysiące uczestników, co czyni Copernicon jednym z większych wydarzeń tego typu w Polsce.

Co czeka nas na miejscu? Przede wszystkim setki godzin zróżnicowanego programu, w którym nie zabraknie prelekcji, paneli dyskusyjnych, pokazów, wystaw, konkursów oraz spotkań z pisarzami, twórcami gier oraz osobistościami ze świata popkultury.


Copernicon to również idealna impreza dla tych konwentowiczów, których nieco odrzucają tłumy przybywające na inne, bardziej popularne konwenty. Coś, co wyróżnia wydarzenie, to także wyjątkowa atmosfera panująca na toruńskim Starym Mieście, o której zawsze wspominają stali bywalcy. Zawsze chcieliśmy się o tym przekonać i teraz mamy ku temu idealną okazję. Do zobaczenia na miejscu!

Wiecej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia TUTAJ.

paweł gołebioski

Paweł Gołębioski

Student translatoryki na Uniwersytecie Gdańskim. Marzy o karierze tłumacza literatury. Prawie od urodzenia przesiąknięty „Gwiezdnymi Wojnami” i filmami o Batmanie, który do dzisiaj jest jego ulubionym superbohaterem. Swoją przygodę z grami rozpoczynał od serii „Grand Theft Auto” i „Guild Wars”. Jak sam mawia, konwenty fantastyczne to jego środowisko naturalne.
 

 • OGame

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Science fiction (MMOSG)
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Gameforge AG
  Wydawca: Gameforge AG
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.6
  • 0.0
  • 7.7
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

OGame - gameplay
OGame - drugi gameplay
Ogame - Trailer [HD]
Star Citizen Trailer 2020 [4K]
Krunker.io - Gameplay [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - LOA3
 • Sonda OGame
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze