Portal MMO liderem innowacji • MMO News

Portal MMO liderem innowacji

Portal MMO liderem innowacji

Przekazywanie takich informacji to czysta przyjemność – nasz serwis Portal MMO znalazł się w zaszczytnym gronie najlepszych witryn w Polsce, które zajmują się przetwarzaniem i udostępnianiem treści oraz informacji. Zestawienie ukazało się w brytyjskim magazynie #Boove - nasz serwis znalazł się w szeregu z takimi gigantami, jak Wirtualna Polska, TVN24 czy Polska Agencja Prasowa? To możliwe i właśnie stało się faktem!

Portal MMO #Boove wiodący serwis w polsce

Wspomniane zestawienie ukazało się na łamach brytyjskiego magazynu #Boove. Tekst zawiera listę wiodących i najbardziej interesujących platform w Polsce, które zajmują się szeroko pojętym przetwarzaniem i publikowaniem informacji. Nie zabrakło w nim miejsca dla takich medialnych gigantów, jak Radio RMF, Gazeta Wyborcza czy O2. Wśród nich znalazło się również miejsce dla nas – dla Portalu MMO.
Portal MMO #Boove wiodący serwis polska
Co okazało się być najważniejszym czynnikiem, który umożliwił nam znalezienie się w tym zacnym gronie? Przede wszystkim ciekawą integrację funkcji rozrywkowych z kompendium wiedzy o grach. Uwadze redaktorów artykułu nie umknął również fakt, że na łamach Portalu MMO tworzymy największy i rzetelny ranking gier MMO i online, który w czasie rzeczywistym pozwala graczom współtworzyć owe zestawienie, oddawać swoje głosy i komentować pozycje znajdujące się w rankingu. Poza naszym zestawieniem, serwis dostarcza również bieżących newsów ze świata gamingu, dodatkowo regularnie dostarczając treści publicystyczne.

Portal MMO #Boove wiodący serwis polska

Dziękujemy za wyróżnienie i za wsparcie! Tym samym wracamy do pracy i gwarantujemy, że kolejne dostarczane przez nas treści będą jeszcze lepsze, abyśmy ponownie mogli znajdować uznanie w różnych rankingach i zestawieniach. Tylko tych pozytywnych!
 

Gorąco zchęcamy do zapoznania się z pełną listą wiodących serwisów w Polsce.
 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 

 • Cyberpunk 2077 logo gry png

  Cyberpunk 2077

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Gra RPG w świecie Cyberpunk
  Grafika: 3D
  Producent: CD Projekt RED
  Wydawca: CD Projekt RED
  Platformy: PC, PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series X

  • 0.0
  • 0.0
  • 8.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Cyberpunk 2077 - Gameplay [FullHD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
 • Sonda Cyberpunk 2077
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze