PORADNIK: Zarabianie na grach ? praca jako Tester Gier • MMO News

PORADNIK: Zarabianie na grach ? praca jako Tester Gier

PORADNIK: Zarabianie na grach ? praca jako Tester Gier

Klasyczne zawody powoli idą w niepamięć, ustępując miejsca całkowicie nowym profesjom. Tester Gier jest jednym z tych zajęć, które od pewnego czasu kuszą — szczególnie ludzi młodych, wychowanych na konsolach — do podjęcia wyzwania i przebranżowienia się. Dla wielu osób silną motywacją jest możliwość połączenia hobby z etatem, co automatycznie wiąże się z większą satysfakcją z etatu.

zarabiaj grając w internecie

Wyjątkowa praca — Tester Gier

Na czym polega praca testera? Jest to zajęcie, które wymaga od wykonującego przede wszystkim posiadania kilku kluczowych cech charakteru i zdolności. Jedną z bardziej przydatnych jest umiejętność skupienia się i podtrzymywania pełnej koncentracji przez dłuższy czas. Tester Gier powinien również być osobą obeznaną z różnymi systemami komputerowymi, ponieważ znacznie ułatwi to odnalezienie się w środowisku pracy stosowanym w studiach producenckich. Tak samo ważny jest umysł zdolny do analitycznego myślenia.
Zarabianie na grach ? praca Tester Gier
Zalety idealnej osoby na stanowisko Testera Gier:

- punktualność, sumienność i obowiązkowość,

- zdolność do kreatywnego i analitycznego myślenia jednocześnie,

- spostrzegawczość i trafna ocena wydarzeń,

- doskonała znajomość rynku, rodzajów i mechanizmów gier.

?Oprócz powyższych, wśród cech najistotniejszych u Testera Gier można wymienić też cierpliwość, ponieważ powtarzalność wykonywanych czynności potrafi niejednokrotnie być nużąca.

Zarabianie na grach

Na szczęście monotonia zadań testerskich jest odpowiednio wynagradzana stale rosnącymi pensjami. Branża IT się rozwija, a budżety przeznaczane na niektóre tytuły sięgają milionów dolarów. Odpowiednią gażę można zawsze wynegocjować, również starając się o pracę jako przyszły Tester Gier. Praca ta wymaga również określonej wiedzy, której nie sposób posiąść w jeden miesiąc. Doświadczone i odpowiednio przeszkolone osoby, są zatem dla przyszłego pracodawcy bardzo łakomym kąskiem, szczególnie na rynku pracownika.

Zarabianie na grach ? Tester Gier

Tester Gier — praca marzeń?

Czy Tester Gier, zarabianie na grach, to faktycznie tak bajeczna perspektywa? Oczywiście! Co prawda wykonywanie tego zawodu nie polega na siedzeniu z padem w dłoniach na wygodnej sofie przed dużym telewizorem, ale i tak sprawia mnóstwo frajdy. Przede wszystkim daje możliwość obcowania z tytułami, które jeszcze nie wyszły na rynek. Jest to także możliwość realnego wpływu na kształt przyszłych gier. Od zaangażowania testera zależy poniekąd to, jak przez graczy na całym świecie zostanie oceniona dana produkcja, a to wielkie wyzwanie i wyróżnienie zarazem.

To ambitna, wymagająca praca; Tester Gier, czyli nie tylko fan wielogodzinnych rozgrywek z ogromną wiedzą, ale też osoba o ściśle określonych cechach charakteru. Uważasz, że Twoje zdolności idealnie wpisują się w ten obraz? Na https://pl.jobsora.com znajdziesz mnóstwo ogłoszeń, na które możesz odpowiedzieć składając CV. Okazji do wpisania sobie w doświadczenie „Tester Gier, praca marzeń” zyskasz w ten sposób o wiele więcej, niż siedząc bezczynnie przed konsolą we własnym mieszkaniu!

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Ski Jumps logo gry png

  Ski Jumps

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Skoki narciarskie gry
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.8
  • 0.0
  • 7.7
*/*/

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
 • Sonda Ski Jumps
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze