news

PORADNIK: Path of Exile - Od nooba dla nooba

PORADNIK: Path of Exile - Od nooba dla nooba

W gatunku hack&slash nieprzerwanie przez długie lata pierwsze miejsce zajmowała seria gier zatytułowana „Diablo”. Przez dekady dostarczała fanom niespotykanych przeżyć i uciechy. Jednakże parę lat temu piedestał zatrząsnął się. Na ringu pojawił się nowy zawodnik i to wagi ciężkiej. Być może warto zmienić strony? Oto poradnik od nooba, dla nooba, czyli Path of Exile w lekkostrawnej pigułce.

Opcje gry

Ustawienia graficzne oraz dźwięk, to kwestia indywidualna, jednakże zanim całkowicie pominę obie te zakładki warto wspomnieć o jednej, dość banalnej sprawie. Aby wycisnąć z gry maksimum możliwości, szczególnie na urządzeniach przenośnych, pamiętajmy o wyborze prawidłowej karty graficznej.

Path of Exile

W razie problemów śmiało pytajcie wujka Google, rodzina nigdy nie zostawi w potrzebie. Przejdźmy do ustawień interfejsu, czyli zakładki „UI”. Jest tam kilka bardzo ciekawych opcji, które pomogą wszystkim nowym graczom. Dostępne języki nie dają pola do popisu, chyba, że mówimy o praktykowaniu nauk języków obcych. W tym przypadku zostawię Wam chwilę na przemyślenie tej sprawy… No to przechodzimy dalej. Naszym priorytetem są opcję zaznaczone kółkiem.

PoE

Dzięki nim będziemy w stanie sprawniej poruszać się w fantastycznym świecie PoE, a także szybciej wykonywać zlecane questy. W zakładce „Input” można przypisać klawisze do poszczególnych działań. Opcje te najczęściej modernizowane są przez doświadczonych graczy, jednakże jeżeli posiadamy przyzwyczajenia z innych gier, jest szansa, aby je wprowadzić jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywki. W ostatniej zakładce „Notifications” znajdują się wszystkie opcje związane z integracją ze społecznością gry. Warto pamiętać, by włączyć każdą z oferowanych opcji.

 • Path of Exile

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Dark fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Grinding Gear Games
  Wydawca: Grinding Gear Games
  Platformy: PC

  • 7.5
  • 0.0
  • 7.7
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Path of Exile
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-02-17 12:22:43 Gra mi się psuje ja Arenach nic nie dostaje za przejścia a teraz jeszcze w pucharach zebrała 7800 a i tak twierdzi na arenie metalowej gdzie mogę się z tym zgłosić
2018-02-16 02:25:48 W guild wars 2 :)
2018-02-15 12:28:13 pozdro z s9 od Siergiejskiej ;)