news

Pokonaj zombi lub obroń galaktykę i rozsiądź się wygodnie

Pokonaj zombi lub obroń galaktykę i rozsiądź się wygodnie

Ruszyły bardzo atrakcyjne turnieje w Łowcy Zombi: Apokalipsa oraz Obrońcy Galaktyki

W obu tych grach na początku lutego wystartowały miesięcznie Turnieje Aktywności. Na koniec lutego najbardziej aktywni gracze w grach zostaną nagrodzeni nie tylko przedmiotami wewnątrz gry, ale także nagrodami rzeczowymi.

Za 1. miejsca przewidziane są atrakcyjne nagrody w postaci fotela gamingowego Aguri marki Pro-Gamer.pl o wartości około 550 zł. Za niższe miejsca gracze otrzymają karty zniżkowe do sklepu z fotelami oraz podkładki pod myszkę.

Łowcy Zombi
Koniecznie zajrzyjcie do Łowcy Zombi: Apokalipsa oraz Obrońcy Galaktyki i zawalczcie o podium.

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza ze swoim kompanem w podróż po świecie fantastyki.

 • Łowcy Zombie: Apokalipsa

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Apokalipsa zombie
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent:
  Wydawca: Playlink S.A.
  Platformy: Przeglądarka, android, ios, windows phone

  • 6.9
  • 0.0
  • 7.3
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Łowcy Zombi - Pierwsza Infekcja [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Łowcy Zombie: Apokalipsa
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.