Pierwsze wydarzenie gamingowe na stadionie PGE Narodowym już w weekend! • MMO News

Pierwsze wydarzenie gamingowe na stadionie PGE Narodowym już w weekend!

Pierwsze wydarzenie gamingowe na stadionie PGE Narodowym już w weekend!

Już w ten weekend, 19-20 maja odbędzie się Meet Point. A w ramach niego spotkania z youtuberami, wielki turniej charytatywny CS:GO, strefy free2play i wiele innych atrakcji. Po środku stadionowej płyty stanie wielka scena, a wokół niej atrakcyjne stoiska i atrakcje,  jak między innymi strefa piłkarska, wspierana przez legalnego bukchamera TotalBet – sponsora wydarzenia Meet Point. Każdy uczestnik będzie mógł zagrać w popularne tytuły i oglądać zmagania najlepszych graczy, dzięki wsparciu partnerów technologicznych wydarzenia: firmie Optimus, Quersus i LG.

Turniej Charytatywny CS:GO

Najlepsze polskie drużyny zmierzą się w turnieju CS:GO. Drużyny PACT, Codewise Unicorns, Adwokacik, Izako Boars, PRIDE, Team Kinguin, x-kom team i Pompa Team zagrają na Fundację DKMS, walczącą z nowotworami krwi. Mecze skomentuje Sawik, Vuzzey, Hax oraz Śledź, a sama formuła gry ma być przystępna i zrozumiała dla każdego uczestnika.

Meet Point 2018

Spotkania z youtuberami

Na przemian z meczami, na scenie będą odbywały spotkania z Youtuberami. Na liście znajduje się ponad 50 twórców, a wśród nich Gimper, Mamiko, Grupa Filmowa Darwin, Mandzio, Kolega Ignacy, Historia Bez Cenzury, Dealereq, Tritsus, MWK i wielu innych. Fani będą mieli okazję spotkać twórców w strefie Meet&Greet, gdzie youtuberzy zbiją z nimi piątkę, zrobią zdjęcie i dadzą autografy.

Meet Point 2018

Transmisja na żywo!

Wszystkie wydarzenia 19-20 maja na płycie PGE Narodowego będą transmitowane dzięki ekipie telewizyjnej grupy ZPR Media i ekipie How2Win. Każdy, kto nie będzie mógł pojawić się na Meet Poincie może śledzić wydarzenie na twitch.pl www.twitch.tv/gamesclashtv oraz EskaGo.pl www.eskago.pl/meet-point-2018/

Bilety na wydarzenie dostępne na www.meetpoint.waw.pl oraz na miejscu!
Najnowsze informacje na FB wydarzenia: https://www.facebook.com/meetpointpl/

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Total War: Arena logo gry png

  Total War: Arena

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Epickie bitwy historyczne
  Grafika: 3D
  Producent: Creative Assembly
  Wydawca: Wargaming, Sega
  Platformy: PC

  • 7.5
  • 0.0
  • 8.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Total War: Arena gameplay [Full HD]
Total War: ARENA - Rise to the Challenge [Full HD]
Total War: ARENA - AMBIORIX THE TRICKSTER
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
 • Sonda Total War: Arena
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze