Petycja w sprawie gier RTS • MMO News

Petycja w sprawie gier RTS

Petycja w sprawie gier RTS

Jakiś czas temu napisałem artykuł dotyczący gier RTS i MMORTS, w którym zastanawiałem się dlaczego gatunki te wymierają. Zastanawiałem się przy tym, czy można coś z tym faktem zrobić. Niedawno trafiłem na stronę change.org, gdzie ludzie mogą wystosować petycje do osób fizycznych i firm w różnych sprawach. Postanowiłem więc zrobić swoją.

Nie wiem jak innym, ale mnie bardzo brakuje nowości w gatunku RTS na rynku. Wielu z nas pamięta takie marki jak Command & Conquer, WarCraft, StarCraft, Dawn of War, Company of Heroes, nasz rodzimy EARTH 21xx, Supreme Commander czy Original War. Jednak wiele z nich od długiego czasu nie doczekało się nastepnych odsłon. Pisząc moją petycję chcę pokazać, że ten stan rzeczy chcę zmienić.
Command & Conquer petycja RTS gra
Petycja jest zaadresowana do jednego z gigantów rynku gier - EA Games. To właśnie EA ma prawa do największej marki RTS - Command & Conquer. Po wydanym w 2010 roku Command & Conquer 4, który został bardzo chłodno przyjęty przez zbyt duże odbiegnięcie od standardów, EA nie wydało i póki co nie planuje wydać kolejnej części.

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z PETYCJĄ (w j. angielskim) i podpisywania. Im więcej głosów tym lepiej!
 

Artur

Artur "MrFler" Borzucki

Praktycznie wychował się na grach, choć nigdy nie przepadał za łatwymi produkcjami. Darzy miłością serię Command and Conquer oraz trylogię S.T.A.L.K.E.R. ale lubi też pograć w mmorts'y, moba, rpg czy hack'n'slashe. Choć najdłużej graną przez niego grą był pierwszy Operation Flashpoint, który towarzyszył mu regularnie przez 12 lat i nawet dziś lubi czasem do niego wrócić. Poza tym lubi sprawdzać nowe gry, lub te mniej popularne, bo uważa, że "nawet tym nieznanym można dać szanse bo potrafią zaskakiwać".
 

 • War Commander logo gry png

  War Commander

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Sci-fi/Post-apo (MMORTS)
  Grafika: izometryczna
  Producent: KIXEYE
  Wydawca: KIXEYE
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 0.0
  • 0.0
  • 6.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

War Commander - Game Trailer/Footage (Player Made) [Full HD]
Lineage II - Jak prezentuje się aktualnie legendarna gra MMO?
Dinosaur Park – Primeval Zoo - Gameplay [Full HD]
Dinosaur Park: Primeval Zoo - Trailer [Full HD]
Deluxe Ski Jump 2 - najdłuższe skoki [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FURY
 • Sonda War Commander
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze