Pasjans Online [Zagrajmy] • MMO News

Pasjans Online [Zagrajmy]

Pasjans Online [Zagrajmy]

O niektórych grach zapominamy nie dlatego, że nie były godne naszej uwagi. Wynika to często z faktu, że na skutek rozwoju technologii pojawia się tyle możliwości, że minione tytuły wypadają nam z pamięci. Niektórzy z pewnością chcieliby móc odświeżyć sobie grę Pasjans Online, znaną z komputerów PC. Dzisiaj możecie to zrobić z poziomu przeglądarki internetowej i w pełni za darmo – Gry pasjans na wyciągnięcie ręki!

Darmowy Pasjans online

PASJANS-ONLINE.PL

Jest to pasjans klasyczny i wierna interpretacja kultowego hitu znanego z dawniejszych systemów operacyjnych. W grze obowiązują standardowe zasady rozgrywki, ale całość została podana w atrakcyjnej formie wizualnej. Rozgrywka toczy się na miłym dla oka blacie, a karty ewidentnie rozegrały już niejedną partię. Zabawie towarzyszą efekty dźwiękowe i zegar. Gra posiada także szereg urozmaiceń. Znajdziemy w niej element sieciowy, czyli zarówno rankingi graczy, jak i rozgrywkę multiplayer. To świetna okazja do tego, aby sprawdzić się na arenie międzysieciowej. 

Pasjans klondike online

Ten darmowy pasjans online oferuje również szereg urozmaiceń, dzięki czemu możemy przetestować kilka wariantów gry. Dostępny jest klasyczny pasjans rozdawany po jednej karcie, rozdawany po trzech kartach i dwa dodatkowe. Te są podwójne, czyli bazują na 104 kartach. Ponownie, można wybrać wariant ilości rozdawanych kart – po jednej lub po trzech. Jest w czym wybierać!

GRA-PASJANS.PL

Tu mamy do czynienia z bardzo surową wersją gry, która jednak nie odbiega od klasycznej wizji pasjansa, w którą grał prawie każdy. Gra Pasjans to po prostu treść, bez zbędnie rozbudowanej formy. Zielone tło można uznać za imitację stołu w kasynie czy innym salonie gry, a zasady rozgrywki pozostają niezmienne. Zasady możemy nieco modyfikować. Mamy do wyboru ilość rozdawanych kart (jedną lub trzy), oraz wpływ na sposób naliczania punktacji. Czy jest coś więcej? Niestety nie. Gra nie oferuje żadnego rankingu czy trybu sieciowego. Jest zatem po prostu opcją na samodzielną rozgrywkę pasjansa w wolnej chwili. Możemy natomiast śledzić swoje statystyki.

gra pasjans pl

PASJANS PAJĄK

A gdyby tak rozegrać partię w inną wersję pasjansa, czyli o podtytule Pająk? Ta wersja również cieszyła się ogromną popularnością na systemach Windows, podobnie jak oryginał. W przypadku ochoty na rozgrywkę w popularnego Pająka, mamy w Internecie naprawdę duży wybór. Najprościej będzie skorzystać z wymienionej wyżej witryny GRA-PASJANS.PL, która oferuje również rozgrywkę w Pająka. Tutaj również gra nie zachwyci nas rozbudowanym interfejsem czy złożonymi funkcjami sieciowymi. Nie jest to wielka wada. Tak czy inaczej, możemy tam zagrać w pasjansa w naszej ulubionej formie. Pasjans pająk jak za dawnych lat? Zdecydowanie tak!

pasjans pająk online

Gry pasjans to świetny sposób na zimową nudę czy rozruszanie szarych komórek. Gry karciane nie tylko pozwalają ciekawie spędzić czas, ale także wysilić i potrenować nasz umysł. Rozrywka w chwilach wolnych nie zawsze musi wiązać się z „wyłączaniem” naszych procesów, czy bezczynnym odpoczynkiem. Dobrze jest połączyć przyjemne z pożytecznym. Dostarczyć sobie rozrywki i przy okrazji pograć w karty online – w tym wypadku pasjans online.
 


 

Artykuł jest częścią cyklu ZAGRAJMY, w którym Redaktorzy Portalu MMO poruszają różne zagadnienia związane z grami online i polecają najciekawsze tytuły, z którymi warto się zapoznać.
 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 

 • League of Angels 4 Heaven's Fury logo gry png

  League of Angels 4 Heaven's Fury

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: MMO w świecie fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Youzu Interactive
  Wydawca: Youzu Interactive
  Platformy: PC, smartfon

  • 8.0
  • 0.0
  • 9.0
*/*/
 • Sonda League of Angels 4 Heaven...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze