Panhard CRAB w Armored Warfare • MMO News

Panhard CRAB w Armored Warfare

Panhard CRAB w Armored Warfare

Wszystkich fanów militari oraz gier o takiej tematyce powinna ucieszyć informacja o wprowadzeniu do Armored Warfare rozpoznawczego wozu bojowego CRAB. Pojazd ten został pierwotnie zaprezentowany na targach zbrojeniowych Eurostary2014 w Paryżu, a wyprodukowało go przedsiębiorstwo Panhard, dostarczające pojazdy kołowe armii francuskiej.
 

W grze Armored Warfare pojazd Panhard CRAB jest najlepszym dostępnym zwiadowcą bojowym. Dzięki czemu szybko zyskuje sporą popularność wśród graczy. Pojazd ten nie zachwyca odpornością pancerza, bo ten w najgrubszym miejscu dochodzi do zaledwie 80mm. Jednak nie jest to wadą, a zaletą. Ponieważ największym atutem CRAB-a jest jego szybkość i zwrotność. Jego prędkość maksymalna wynosi 110 km/h, a dla wozu bojowego to naprawdę sporo. Ale to nie wszystko, bo pomimo faktu, że nadaje się on znakomicie do zadań zwiadowczych, dobrze radzi sobie walce.

Wyposażony może być w działo automatyczne o kalibrze sięgającym maksymalnie 30 mm. Lecz dzięki wspomnianej wcześniej zwinności, staje się groźnym przeciwnikiem. CRAB unikając wrogiego ognia może sprawnie wyszukiwać słabe punkty i ostrzeliwać je, zadając tym samym spore obrażenia bez szkody dla siebie. Panhard CRAB dostępny jest na 9 poziomie drzewka opancerzonych pojazdów bojowych.

Kacper Anklewicz

Kacper Anklewicz

Absolwent technikum samochodowego we Wrocławiu. A od dziecka zapalony fan literatury fantasy. Uwielbia gry komputerowe o charakterze post apokaliptycznym oraz szachy. Lubi obejrzeć lekkie kino komediowe wraz ze znajomymi, a od czasu do czasu podumać w samotności nad sensem istnienia. Aktualnie realizuje swoje marzenie o podróżowaniu, które rozpoczął od zwiedzenia Tajlandii.
 

 • Armored Warfare

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Czołgi
  Grafika: 3D
  Producent: Obsidian Entertainment
  Wydawca: My.com
  Platformy: Windows

  • 7.7
  • 0.0
  • 7.7
*/*/

Najchętniej grane

BEST GAME III - Rise of Angels
 • Sonda Armored Warfare
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze