Owca roku w Wolnych Farmerach • MMO News

Owca roku w Wolnych Farmerach

Owca roku w Wolnych Farmerach

Wraz z Nowym Rokiem pojawia się wiele postanowień. Nie inaczej jest w świecie Wolnych Farmerów. I jak będzie można zauważyć, na zmiany nigdy nie jest za późno. Wacław i Władziu stają się nowymi owcami.

Poczciwy Wacław, który do tej pory zajmował się farmą, postanowił spakować swoją walizkę i wyruszyć w podróż dookoła świata. Perspektywa przeżycia wspaniałych przygód w końcu po roku zaczęła być realizowana. W tym samym czasie w mieście pojawiła się nowa owca – Władziu. Ma on w sobie wiele empatii do Wolnych Farmerów i pracuje na farmie ze wszystkich sił. Ale jak to o tej porze roku bywa, Władzia czeka ciężka praca przy odgarnianiu wielkich hałd śniegu. Lecz to wcale go nie demotywuje. Tym samym i gracze mogą coś zyskać podczas tego wydarzenia. Otóż przy zakupie 100 monet otrzymacie w prezencie przedmiot bonusowy jakim jest „Władziu odgarniający śnieg”.
Wolni Farmerzy
Jeśli jeszcze nie mieliście okazji grać w Wolnych Farmerów, to możecie zapoznać się z grą TUTAJ.  Jest ona dostępna na przeglądarki internetowe. Gra opiera się na zarządzaniu swoim  ekologicznym ranczem. Tworzymy agrokulturę budując gospodarstwa, hodując zwierzęta i uprawiając rośliny. Ponadto mamy możliwość prowadzenia handlu i wzięciu udziału w rywalizacji z innymi graczami. 

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza ze swoim kompanem w podróż po świecie fantastyki.

 • Wolni Farmerzy logo gry png

  Wolni Farmerzy

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Zarządzanie farmą (Social network game)
  Grafika: 2D
  Producent:
  Wydawca: Upjers GmbH
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.2
  • 0.0
  • 6.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

My Free Farm - Gameplay
Lineage II - Jak prezentuje się aktualnie legendarna gra MMO?
Dinosaur Park – Primeval Zoo - Gameplay [Full HD]
Dinosaur Park: Primeval Zoo - Trailer [Full HD]
Deluxe Ski Jump 2 - najdłuższe skoki [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
 • Sonda Wolni Farmerzy
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze