news

Overwatch charytatywnie!

Overwatch charytatywnie!

Blizzard na współpracy z Breast Cancer Research Foundation stworzyli projekt „różowej Mercy” - limitowanej edycji skina dla popularnej postaci Overwatch. Skórka ma kosztować 15$, oferta będzie dostępna do 21 maja, a cały z niej dochód przeznaczony zostanie na walkę z rakiem piersi.


Breast Cancer Research Foundation (BCRF) to organizacja not-for-profit założona przez Evelyn Lauder w 1993 roku. Od tego czasu organizacji udało się zebrać 569,4 miliona dolarów, z czego 91% kwoty zostało przeznaczone na ponad 200 placówek badawczych na 6 kontynentach i 13 krajach.
Overwatch
„Pokażcie swoje wsparcie dla Breast Cancer Research Foundation wcielając się w niezrównaną naukowiec Mercy w swojej nowej, różowej odsłonie” mówi Blizzard.„ Misją Breast Cancer Research Foundation jest dalszy rozwój najbardziej obiecujących badań, których celem jest wyplenienie raka piersi.”

Prócz samej skórki Blizzard udostępnił również w sprzedaży koszulkę, która pojawiła się w internetowym sklepie. Planuję także uruchomić charytatywne streamy, które pozwolą graczom zdobyć charakterystyczne ikony mające na celu szerzyć informacje o sprawie. Po zakończeniu całej akcji Blizzard oficjalnie zaprezentuje ostateczną kwotę zebraną na rzecz fundacji.

Nie jest to pierwszy tego typu event stworzony przez Blizzarda. Od 2009 za pomocą gry World of Warcraft gracze mogli sukcesywnie wspierać walkę z rakiem poprzez organizacje takich wydarzeń, jak „Wyścig gnomów”. W roku 2017 Blizzard oficjalnie podłączył się pod to wydarzenie udostępniając serie questów, w których gracze wcielając się w gnomy o różowych włosach wykonywali przeznaczone im zadania.

Jest to świetny event, który pozwala zjednoczyć się wszystkim graczom w słusznej sprawie. Miejmy nadzieję, że zobaczymy więcej takich wydarzeń.

Kamil Milkiewicz

Kamil Milkiewicz

Pasję do gier MMORPG zawdzięcza długej przygodzie z WoWem, jednak lubi też przysiąść do dobrego RTS'a. Wielki fan Tolkienowskiego świata. Wolne chwile spędza na oglądaniu klasyki amerykańskiego kina i studiowaniu książek kulinarnych. Kiedy nie siedzi przed komputerem dźwiga ciężary i spotyka się z przyjaciółmi.
 

 • Overwatch

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Sci-fi (FPS online)
  Grafika: 3D
  Producent: Blizzard Entertainment
  Wydawca: Blizzard Entertainment
  Platformy: Windows

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.3
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Overwatch Gameplay Trailer #2 [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Overwatch
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-10-20 03:13:13 Świetnie wymienione wady: 1. Brak lokalizacji - to przeszkadza tylko głąbom czyli to zaleta 2. Wymagania w zamian za piękno gry - Wiedźmin 3 jest do kitu bo ma duże wymagania w zamian za grafikę? 3. Dobrowolny duel który nie daje nikomu nic i nikomu nie szkodzi... "Ofiara" "zagrania"? Zrobili redaktora w wałacha w PvP na serwerze PvE w bezcelowym duelu? Zasłona milczenia... Ten portal to jedna wielka "ofiara" z tego co widzę. W każdym artykule/recenzji błędne informacje i pospolite bzdury.
2018-10-17 09:30:00 Witam co do treści gry jak i samej gry jest w porządku podoba mi się . Lecz co do braków zainteresowania ze strony twórców brak odpowiedzi itd mam wiele zastrzeżeń ogarnijcie to bo fajna gra a ludzie się coraz bardziej wkurzają .
2018-10-16 01:43:38 Kurła jednej nie znam:-)