Ogromne zmiany w Stronghold Kingdoms! • MMO News

Ogromne zmiany w Stronghold Kingdoms!

Ogromne zmiany w Stronghold Kingdoms!

Brytyjskie studio Firefly wprowadza nową aktualizację do swojej gry, w które gracze mogą… zamykać serwery! Twórcy „Stronghold Kingdoms” jako pierwsi deweloperzy zdecydowali się na tak odważną decyzję. Dzisiaj, 31 sierpnia, pierwszy serwer gry wchodzi do Ostatniej Epoki, podczas której gracze mają walczyć ze sobą o losy swojego świata.

Ostatnio informowaliśmy, że popularna produkcja MMORTS doczeka się swojej wersji na urządzenia z iOS i Androidem. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że gracze serwera World 4, gdzie pojawi się Ostatnia Epoka, staną do walki o kontrolę nad tak zwanymi „Królewskimi Wieżami”. Gdy wszystkie z nich znajdą się pod kontrolą jednego Domu, jego przywódca będzie mógł zamknąć serwer za pomocą specjalnego przycisku oraz zagwarantować graczom ekskluzywne nagrody.

Stronghold Kingdoms zmiany android

Współzałożyciel Firefly Studios Simon Bradbury podkreśla, że od początku wiadome było, że gracze staną się ważną częścią tworzenia świata Stronghold Kingdoms. Podkreśla też wagę engame’u i uważa, że oddanie decyzji w ręce fanów to najlepsze rozwiązanie. Co więcej, produkcja ma dalej być rozwijana poprzez dodawanie kolejnych serwerów i wprowadzanie nowych aktualizacji.

Wśród nadchodzących aktualizacji znajduje się globalny system wydarzeń, poprzez który uczestnicy będą mogli rywalizować ze sobą o przeróżne nagrody. Obecnie znajduje się on w fazie testowania. Przypominamy jeszcze, że nadal można rejestrować się przedwcześnie do gry na systemy iOS i Android na stronie Firefly Studios, aby otrzymać specjalny pakiet Kingmaker o wartości 20 dolarów.
 


Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna!


paweł gołebioski

Paweł Gołębioski

Student translatoryki na Uniwersytecie Gdańskim. Marzy o karierze tłumacza literatury. Prawie od urodzenia przesiąknięty „Gwiezdnymi Wojnami” i filmami o Batmanie, który do dzisiaj jest jego ulubionym superbohaterem. Swoją przygodę z grami rozpoczynał od serii „Grand Theft Auto” i „Guild Wars”. Jak sam mawia, konwenty fantastyczne to jego środowisko naturalne.
 

 • Stronghold Kingdoms logo gry png

  Stronghold Kingdoms

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Średniowiecze (MMORTS)
  Grafika: 2D
  Producent: FireFly Studios
  Wydawca: FireFly Studios
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.5
  • 0.0
  • 7.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Stronghold Kingdoms - gameplay
Stronghold Kingdoms - drugi gameplay
Stronghold Kingdoms - Mobile Gameplay @ Gamescom 2016 [Full HD]
Stronghold Kingdoms: The Final Age - Launch Trailer [Full HD]
Targi Big Game Expo - 8-9 października 2016, Wrocław

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
 • Sonda Stronghold Kingdoms
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze