Nowy budynek w Forge of Empires • MMO News

Nowy budynek w Forge of Empires

Nowy budynek w Forge of Empires

Firma InnoGames, producent między-platformowej gry strategicznej „Forge of Empires” wprowadza nową formę interakcji między graczami.

Lista budynków w „Forge of Empires” została wzbogacona o nowy budynek – Tawernę znajomych. Po jego zbudowaniu, gracze będą mogli odwiedzać i wspierać się nawzajem. Liczba znajomych, którzy odwiedzą tawernę w określonym czasie wpłynie na liczbę srebrników, które wpłyną do kieszeni gospodarza. Srebrniki są nową walutą w grze, za którą można wykupić przeróżne przydatne efekty.

Forge of Empires

Tawernę znajomych odblokowuje się w Epoce Brązu. Po jej zbudowaniu, nie można jej przenieść ani sprzedać. Wraz z przechodzeniem do kolejnych er, jej wygląd ulega zmianie. Liczba miejsc w budynku ograniczona jest do 16. Twórcy zapowiadają dodanie nowych możliwości dostosowania wyglądu tawerny.

paweł gołebioski

Paweł Gołębioski

Student translatoryki na Uniwersytecie Gdańskim. Marzy o karierze tłumacza literatury. Prawie od urodzenia przesiąknięty „Gwiezdnymi Wojnami” i filmami o Batmanie, który do dzisiaj jest jego ulubionym superbohaterem. Swoją przygodę z grami rozpoczynał od serii „Grand Theft Auto” i „Guild Wars”. Jak sam mawia, konwenty fantastyczne to jego środowisko naturalne.
 

 • Forge of Empires

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Różne epoki historyczne (MMOSG)
  Grafika: izometryczna
  Producent: InnoGames GmbH
  Wydawca: InnoGames GmbH
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.8
  • 0.0
  • 8.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Forge of Empires - gameplay
Forge of Empires - drugi gameplay
Forge of Empires - Oceaniczna przyszłość [Full HD]
Star Citizen Trailer 2020 [4K]
Krunker.io - Gameplay [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Rise of Angels
 • Sonda Forge of Empires
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze