Nowinki od Bytro Games • MMO News

Nowinki od Bytro Games

Nowinki od Bytro Games

Producent gier Bytro przygotował sporą dawkę nowości dla wydanych pod swoimi skrzydłami gier. Studio słynie między innymi z takich tytułów jak Call of War, Supermacy 1914 oraz Conflict of Nations. I to właśnie dla nich pojawiły się pewne rozszerzenia.

W ostatnim czasie wiele wydarzyło się w Bytro, stąd też cały zespół chce się podzielić informacjami na temat zmian i aktualizacji, które zostaną wprowadzone do gier. Oto kilka z nich:

- Call of War świętuje jedną z największych aktualizacji w historii gry kiedy to zostanie wprowadzona nowej jednostki, długo oczekiwana przez społeczność - Spadochroniarze.
Call of War
- Supremacy 1914 otrzymał kolejną aktualizację wizualną dla armii i barów prowincji, a także przywrócił etykietę armii, której bardzo brakowało większości graczy Supremacy 1914.
Supermacy 1914
- Ostatnia aktualizacja Conflict of Nations po raz kolejny przynosi wiele udoskonaleń i zmian, aby gra była świeża i atrakcyjna dla nowych i aktywnych graczy.
Conflict of Nations
Jak widać twórcy prą do przodu i nie pozwalają graczom stracić zainteresowania swoimi grami. A to jedynie namiastka tego, co dla Was szykują. Warto być na bieżąco z powyższymi tytułami, a na pewno nie zawiedziecie się pod kątem nowych eventów  i ulepszeń w grach.

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza ze swoim kompanem w podróż po świecie fantastyki.

 • Call of War logo gry png

  Call of War

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: II wojna światowa
  Grafika: 2D
  Producent: BYTRO LABS
  Wydawca: BYTRO LABS
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 6.0
  • 0.0
  • 6.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Call of War - Zwiastun [Full HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
 • Sonda Call of War
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze