Niuanse zakładów e-sportowych - taktyka i strategie • MMO News

Niuanse zakładów e-sportowych - taktyka i strategie

Niuanse zakładów e-sportowych - taktyka i strategie

Zakłady e-sportowe to dość młody, ale atrakcyjny segment rozrywki hazardowej. Jego popularność szybko rośnie i z każdym rokiem inwestuje się w ten obszar coraz więcej środków. Jednak aby zarabiać pieniądze, obstawiający musi mieć przynajmniej minimalne pojęcie o tym, czym jest eSport. Jednocześnie początkujący nie muszą spędzać dnia w wirtualnych światach, studiując je od wewnątrz. Aby wybrać odpowiedniego bukmachera i postawić zakład, skorzystaj ze specjalnego serwisu - tutaj znajdziesz opinie doświadczonych graczy i szczegółowo opiszesz najlepsze kluby internetowe. W tym artykule omówimy podstawy e-sportu i sposoby wykorzystania najpotężniejszych strategii, aby wygrać.

ZAKŁADY E-SPORT esportowe

Różnorodność gier i rodzaje zakładów

Jeśli jesteś początkującym graczem, najpierw musisz zrozumieć, czym są gry, zanim przetestujesz jakąkolwiek taktykę. Na przykład czytanie i rozumienie analizy meczu wymaga znajomości żargonu danej rozrywki. W przypadku Dota 2 oznacza to znajomość rzeczy takich jak noszenie i dżunglowanie. Ponadto przed postawieniem zakładu warto trochę zagrać w tę grę - wystarczy kilka godzin.

Opanowanie mechaniki gry to połowa wiedzy potrzebnej nowemu graczowi. Inną ważną częścią jest zrozumienie rodzajów zakładów, które obecnie obejmują:
długoterminowe - na przykład, aby wygrać pojedynczego gracza lub całą drużynę;
zakład na jeden mecz - ma się rozwinąć kilka scenariuszy: zwycięstwo drużyny, przegrana i remis;
handicap - pozwala wyrównać szanse obu drużyn z zewnątrz i wyraźnych faworytów spotkania;
zakłady ekspresowe - najczęściej używane na wydarzenia z niskimi kursami;
specjalne - oferowane dla zakładów na nieoczekiwane zdarzenia, które nie są związane z dogłębną analizą gry.

Teoretycznie bukmacherzy mogą oferować dowolne typy zakładów, ale z pewnością na każdej wirtualnej stronie zobaczysz wymienione powyżej odmiany. Doświadczeni gracze stosują sprawdzone strategie, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Jednak w tej dyscyplinie często dochodzi do nieprzewidywalnego zakończenia, a zespół nowoprzybyłych „przebija się” do liderów.

Podstawowe strategie obstawiania e-sportów

Skuteczne strategie obstawiania to zazwyczaj system zarządzania pieniędzmi w grze z elementami analizy. Jednocześnie nie ma jednej taktyki dla wszystkich gier - są one tak różne, że każdą trzeba rozpatrywać osobno. W tego rodzaju rozrywce hazardowej istnieją również ogólne strategie, które działają skutecznie w przypadku zwykłych wydarzeń sportowych. Obejmują one:

Podbijaj po każdej udanej sesji - w niektórych przypadkach taktyka polega na kilkukrotnym podwojeniu.
Podwojenie stawki po przegranej - w ten sposób gracz może zrekompensować straty i pozostać na plusie.
Płaska technika - konieczne jest stawianie takich samych zakładów niezależnie od wielkości i oczekiwanych kursów.
Typ łączony - jest opracowywany przez każdego gracza indywidualnie, w oparciu o styl gry i jej cechy.

Skorzystanie z jednej z wymienionych powyżej strategii przyda się osobom, które planują zarabiać i wyjść poza zwykłą zabawę. Szczegółowe badanie informacji wymaga dużo czasu i staranności, ale należy to zrobić, aby lepiej zrozumieć proces. Ponadto e-sport ma raczej wąską publiczność, więc szanse na wygraną w tego typu zakładach są znacznie wyższe niż w piłce nożnej czy hokeju.

Ile możesz zarobić na obstawianiu w e-sporcie?

W tej dyscyplinie nie ma ustalonej kwoty wygranych, ale historia zna przypadki, w których gracze otrzymywali milion dolarów na zakład. Na przykład w 2014 roku jeden z uczestników postawił na drużynę w Dota II i wygrał 10 dolarów. Jednocześnie nie musisz stawiać dużych zakładów - wystarczy ustalone minimum, aby wejść do gry. Początkującym radzimy obejrzeć takie turnieje z wyprzedzeniem, aby lepiej zrozumieć, które drużyny awansują na szczyt i wygrywają. Każdy z nich jest transmitowany online i jest dostępny na platformach wideo w formie nagrania. Jednocześnie sędziowie ściśle monitorują, czy nie ma ustalonych meczów, a osoby naruszające są surowo karane.

Większość ludzi skupia się na wielkim trio - LoL, Dota 2 i CS: GO. Istnieje jednak wiele innych gier i możliwości do odkrycia i opanowania. W popularnej cyberrozrywce trudniej jest przewidzieć, jak wypadnie wynik spotkania, podczas gdy rzadkie zdarzenia są łatwiejsze do przeanalizowania. Jednocześnie ważne jest, aby umieć rozsądnie ocenić sytuację i kontrolować swoje emocje. Zakłady e-sportowe to wyjątkowa okazja do zarobienia pieniędzy na grach wideo - marzenie każdego gracza. Naucz się podstaw, zapoznaj się ze szczegółowymi przewodnikami, aby uzyskać więcej informacji, a będziesz na dobrej drodze.
 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • League of Angels 4 Heaven's Fury logo gry png

  League of Angels 4 Heaven's Fury

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: MMO w świecie fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Youzu Interactive
  Wydawca: Youzu Interactive
  Platformy: PC, smartfon

  • 8.2
  • 0.0
  • 9.0
*/*/
 • Sonda League of Angels 4 Heaven...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze