Największe Roblox games wszechczasów • MMO News

Największe Roblox games wszechczasów

Największe Roblox games wszechczasów

Gry Roblox stały się niezwykle popularne na całym świecie. Okazuje się, że miesięcznie w grze spędza 100 milionów aktywnych użytkowników z 200 krajów. Wszyscy fani Roblox spędzają miesięcznie ponad miliard godzin w świecie online typu Lego.
 

Roblox jest grą internetową, gdzie gracze sami kształtują jej rozgrywkę. Dokonują to przez tworzenie postaci, budowę miejsc, tworzenie przedmiotów, a wszystko jest niczym układanie własnego świata z klocków Lego. Rozgrywka oparta jest na modelu free to play, niemniej jednak istnieje dostęp do wirtualnej waluty. Dzięki temu, że gracze kreują cały świat według własnej wyobraźni, powstaje wiele ciekawych projektów zyskujących szczególną popularność.

Roblox

Najpopularniejszą grą Roblox okazuje się być MeepCity, która uzyskała 4,5 miliarda wizyt. Jest to jednocześnie pierwsza gra, która uzyskała ponad miliard odwiedzin. Za jej stworzenie odpowiada Alexnewtron, którego pasą jest tworzenie gier Roblox. Dzięki różnym kontom jest w stanie uzyskać wgląd w realne wrażenie odczuwane  przez użytkowników i w ten sposób ulepszyć dla nich MeepCity. Sam Alex powiedział, że posiada mały zespół, razem z którym tworzy wiele projektów w oparciu o zdanie użytkowników. Na przykład widząc jak ludzie uwielbiali odgrywać role w budce z pizzą, postanowili dodać lodziarnię, która niezwykle przypadła graczom do gustu.

Roblox

Zaraz za MeepCity sytuuje się Jailbreak stworzony przez Alexa Balfanza i jeszcze jednego dewelopera, który chciał pozostać anonimowy. W grze możesz zorganizować napad lub powstrzymać przestępców zanim uciekną. Możesz także połączyć siły z przyjaciółmi, aby uzyskać jeszcze więcej zabawy i zaplanować napad. Wybór roli przestępcy oznacza, że ??Twoim celem będzie ucieczka z więzienia. Możesz być także policjantem zapobiegającym ucieczce przestępcy.

Roblox

Ponad 3 miliardy odwiedzin uzyskała kolejna gra Roblox o tytule Adopt me! Jej twórcy -  Bethink i NewFissy są wieloletnimi graczami Roblox, lecz dopiero od kilku lat eksperymentują z tworzeniem gier. Adopt me! umożliwia adopcję zwierząt domowych, co z pewnością wpłynęło na poziom popularności gry. Twórcy uważają, że zachęcanie do adopcji w wirtualnym świecie może mieć wpływ na rzeczywisty świat.

Roblox

Kolejnymi światami znajdującymi się w top 10 Roblox games są Royale High, Murder Mystery 2, Work at a Pizza Place, Welcome to Bloxburg, Prison Life, Flee the Facility, Super Hero Tycoon. Każdy z tych światów jest na swój sposób wyjątkowy. Prócz prowadzenia codziennego życia pracując, zarabiając I bawiąc się gracze trafiają do nietuzinkowych lokacji, gdzie muszą współpracować, aby odblokować wyjście i nie dać się złapać bestii. Taką rozgrywkę oferuje nam Flee the Facility. Jak widać ograniczenie stanowi jedynie wyobraźnia. Roblox oferuje graczom szerokie spektrum rozgrywki. Dzięki narzędziom Roblox Studio powstaje wiele światów rozgrywki cieszących się ogromną popularnością.

 

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza ze swoim kompanem w podróż po świecie fantastyki.
 

 • Roblox logo gry png

  Roblox

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Sandboxowe MMO
  Grafika: 3D
  Producent: Roblox Corporation
  Wydawca: Roblox Corporation
  Platformy: Windows, Mac OS, Xbox One, Android, iOS, Fire OS

  • 7.7
  • 0.0
  • 7.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
 • Sonda Roblox
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze