news

Największa aktualizacja GWINTA już dostępna!

Największa aktualizacja GWINTA już dostępna!

Twórcy polskiej wiedźmińskiej gry karcianej Gwint, CD PROJEKT RED z dumą prezentują największą aktualizację swojej produkcji. W grze wystartowało też świąteczne wydarzenie.

Gwiazdka z Geraltem

Świąteczna aktualizacja to przede wszystkim ogromne wzbogacenie rozgrywki. W grze pojawiło się ponad sto kart, których działanie z pewnością zmieni oblicze pola bitwy. Ponadto, rozpoczęło się Świąteczne polowanie, w którym Geralt stawia czoło licznym wyzwaniom, za które gracze mogą zdobyć tematyczny awatar, ramkę oraz tytuł.

Gwint

Aktualizacja wprowadza też nowe elementy rozgrywki, wśród których znalazły się system dziennych questów oraz zmiany w kreatorze talii, ekranie wymiany kart oraz efektach wizualnych. Pełna lista zmian jest naprawdę imponująca.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna aktualizacji.

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Gwint

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Karciana
  Grafika: 2D
  Producent: CD Projekt RED
  Wydawca: CD Projekt RED
  Platformy: PC

  • 5.8
  • 0.0
  • 7.3
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Gwint
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-10-17 09:30:00 Witam co do treści gry jak i samej gry jest w porządku podoba mi się . Lecz co do braków zainteresowania ze strony twórców brak odpowiedzi itd mam wiele zastrzeżeń ogarnijcie to bo fajna gra a ludzie się coraz bardziej wkurzają .
2018-10-16 01:43:38 Kurła jednej nie znam:-)
2018-10-12 20:27:00 Nie potrafię zrozumieć dlaczego nikt się nie zabrał za reaktywację tej gry. Była naprawdę wyjątkowa.