Najnowsze wieści z Battle fot the Galaxy • MMO News

Najnowsze wieści z Battle fot the Galaxy

Najnowsze wieści z Battle fot the Galaxy

Battle for the Galaxy jak na grę sieciową przystało, otrzymuje od twórców raz na jakiś czas garść nowości i usprawnień dotychczasowych mechanik. Poniżej prezentujemy kilka z głównych rzeczy, nad którymi warto się pochylić w obliczu ostatniej aktualizacji tytułu. Wiele z nich polepsza growe doznanie z prowadzenia kosmicznych starć, ale także zmienia postać rozgrywki w poszczególnych aspektach.

Battle for the Galaxy

Pierwszą nowością jest dodanie wskaźnika w ramach HUDa, który pokazuje dodatkowe informacje w trybie ataku w związku z bazą przeciwnika. Zmieniono także wymogi odnośnie otrzymywania koordynatów na bazę kosmiczną przeciwnika. Od teraz wymagane jest zniszczenie przynajmniej 60% bazy przeciwnika. Poprawiono też sam błąd, przez który gracze nie otrzymywali danych mimo spełnienia warunków.

Ponad to, technologie hakerskie nie będą wpływać już na samych bohaterów, a także przywrócono możliwość zakupu modułów podczas rozgrywania Operacji. Zredukowano również możliwość zdobycia antymaterii z loot’u z 20% do 10%. Z kolei gracze, którzy nie logowali się do gry przynajmniej przez miesiąc, zostaną wyrzuceni na koniec listy Top Graczy.

Z Battle for the Galaxy można zapoznać się chociażby poprzez platformę Steam. Gra jest darmowa, jednakże posiada zaimplementowany system mikropłatności, który nie zawsze spotyka się z uznaniem graczy. Warto natomiast samodzielnie wyrobić sobie opinię na temat tytułu.

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.

 

 • Battle for the Galaxy logo gry png

  Battle for the Galaxy

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: futurystyczna strategia
  Grafika: izometryczna
  Producent: AMT Games
  Wydawca: AMT Games
  Platformy: Przeglądarka internetowa, iOS, Microsoft Windows

  • 0.0
  • 0.0
  • 5.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Battle for the Galaxy - Trailer [HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
 • Sonda Battle for the Galaxy
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze