Najlepsze automaty online inspirowane słynnymi grami wideo • MMO News

Najlepsze automaty online inspirowane słynnymi grami wideo

Najlepsze automaty online inspirowane słynnymi grami wideo

Branża hazardowa w ostatnich kilku latach przeżywa prawdziwy rozkwit. Dzięki postępującej komputeryzacji użytkownicy mogą oddawać się swojej ulubionej rozrywce, z poziomu wygodnej kanapy we własnym domu. Gracze upodobali sobie przede wszystkim gry slotowe, które charakteryzują się prostą i satysfakcjonującą mechaniką. Obecnie każdy automat online jest cyfrowym naśladowcom jednorękiego bandyty i tak jak poprzednicy, podbijają one serca kolejnych pokoleń graczy. Na rynku szczególnie wyróżniają się tytuły inspirowane znanymi grami video. Te adaptacje kompletnie zalały rynek, jednak wśród nich możemy znaleźć prawdziwe perełki, które z pewnością zasługują na naszą uwagę. Jakie są najlepsze sloty inspirowane grami wideo? Jak je wyszukać? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w dalszej części tego artykułu.

Dlaczego sloty online wzorują się na grach wideo?

Są one tworzone w oparciu o popularne gry wideo, mające szerokie grono fanów. Rozgrywka w jaskini hazardu może wnieść zabawę z danego tytułu, na zupełnie inny poziom i umożliwia przy tym dodatkowy zarobek w zalety i wady kasyna depozyt 5 zł. Takie połączenie jest szczególnie opłacalne dla graczy, którzy chcą się bardziej identyfikować z tytułami losowymi. Oczywiście ta symbioza przynosi korzyści obu stronom, gdyż te branże są niezwykle popularne i wzajemnie napędzają się do działania. Sloty online powiązane z danymi grami wideo, na starcie zyskują oddanych użytkowników, którym oferują głębsze spojrzenie w produkcję wideo oraz ponowne spotkanie z głównymi bohaterami określonego tytułu. W najbliższym czasie wydaje się, iż ten segment będzie się tylko i wyłącznie powiększał o kolejne dzieła, a wzajemna współpraca automatów i klasycznych gier, z pewnością stanie się jeszcze korzystniejsza dla obu stron.

Jakie są najpopularniejsze sloty inspirowane grami wideo?

Z pewnością bardzo ciężko wymienić wszystkie tytuły w tym zestawieniu, gdyż jest ich naprawdę wiele. Sloty są coraz częściej inspirowane grami wideo, a ich niesłabnąca pozycja na rynku skutkuje powstawaniem kolejnych produkcji. Poniżej przygotowaliśmy krótkie zestawienie najlepszych automatów powiązanych z grami:

Gonzo’s Quest

Jest to klasyczny slot od znanego dewelopera NetEnt, posiadający 5 bębnów oraz 20 linii wygrywających. Głównym motywem tego tytułu są poszukiwania mitycznego skarbu ElDorado przez konkwistadora Gonzalo Pizarro, który towarzyszy nam przez całą rozgrywkę. Symbole związane z cywilizacją Inków oraz zaawansowana szata graficzna, zapewniają tej produkcji niepowtarzalny, tajemniczy klimat. Gra charakteryzuje się bogatą ilością różnych animacji i dzięki temu zupełnie przerywa wkradającą się od czasu do czasu monotonię. Ciekawostką jest również sposób obrotu bębnów w tym slocie. Nowe kafelki spadają z góry, zastępując te obecne na monitorze, a w przypadku gdy ułożą się w jedną z właściwych kombinacji, gracz zostaje hojnie wynagrodzony. Pomimo iż Gonzo’s Quest ma już swoje lata, nadal utrzymuje się na listach najpopularniejszych gier, co świadczy o znakomitym dopracowaniu tego tytułu.

Mega Fortune

Automat Mega Fortune jest obecnie jednym z najpopularniejszych slotów w branży hazardowej. Na rynku zadebiutował on w 2008 roku, jednak niesamowicie dobrze wyważona i atrakcyjna mechanika, pozwala przymknąć oko na nieco już oldschoolową szatę graficzną. Slot ten przyciąga nowych użytkowników również progresywnym jackpotem, do którego należy jedna z najwyższych wygranych w historii. Pewien szczęśliwiec w 2013 roku zdobył główną kumulację, inkasując niemal 18 milionów dolarów. Pokazuje to, iż jeden trafiony spin może całkowicie odmienić nasze życie. Z pewnością Mega Fortune jeszcze długo będzie utrzymywał się na listach najpopularniejszych gier i przyniesie on wiele radości swoim użytkownikom.  

Starburst

To kolejna dzieło w naszym zestawieniu od studia NetEnt, które odpowiada za wiele kultowych produkcji. Starburst jest to cyfrowy naśladowca klasycznego jednorękiego bandyty. Przeznaczony jest on głównie dla fanów gier retro, lubiących rozgrywkę bez zbędnych dodatków i usprawnień. Mała ilość symboli zapewnia tutaj wysoką przejrzystość i pozwala w stu procentach wczuć się w rozgrywkę. Slot ten nie jest nadmiernie angażujący, więc sprawdzi się idealnie dla osób potrzebujących chwili relaksu i wytchnienia.

Jak znaleźć najlepsze automaty inspirowane grami wideo?

Najlepszą metodą jest własny research i eksploracja rynku, co pozwoli nam lepiej zrozumieć ten segment i dobrać odpowiednie tytuły do naszych preferencji. Jednak gdy nie mamy na taki zabieg czasu, możemy skorzystać z gotowych zestawień i rankingów, wykonanych przez ekspertów w tej branży. Oczywiście warto posiłkować się tylko i wyłącznie  sprawdzonymi serwisami, które mają odpowiednią ilość doświadczenia, gdyż oszuści nigdy nie śpią i czekają, aby wyłudzić nasze ciężko zarobione pieniądze. Można też wymienić się swoimi poglądami z innymi graczami na forach internetowych o tematyce hazardowej.

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • League of Legends logo gry png

  League of Legends

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Fantasy (MOBA)
  Grafika: izometryczna
  Producent: Riot Games
  Wydawca: Riot Games
  Platformy: Windows

  • 7.2
  • 0.0
  • 7.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

League of Legends - Walkthrough Trailer
League of Legends - Cinematic Trailer: A New Dawn
Unboxing, czyli radosna twórczość naszych fanów!
Elementalist Lux Skin Spotlight - League of Legends [Full HD]
League of Legends - Get Jinxed

Najchętniej grane

BEST GAME - FURY
 • Sonda League of Legends
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze