Mundial w Katarze - gamingowe rozrywki i gry piłkarzy • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Mundial w Katarze - gamingowe rozrywki i gry piłkarzy

Mundial w Katarze - gamingowe rozrywki i gry piłkarzy

Mundial w Katarze powoli dobiega końca, jednak gra rozgrywa są nie tylko na boisku, ale także poza nim, ponieważ piłkarze w czasie wolnym mają do dyspozycji różne gry komputerowe, które urozmaicają im czas i dają możliwość odstresowania się. W co grają polscy i zagraniczni piłkarze i jakie gry komputerowe cieszą się największym zainteresowaniem?

Najpopularniejsze gry wśród piłkarzy Mundialu w Katarze

Piłka nożna jest na tyle znaną dyscypliną sportu, że doczekała się nie tylko organizacji mundialu w Katarze na najwyższym, światowym poziomie, ale też wielu serii gier, wśród których znajduje się najbardziej znana - FIFA oraz Football Manager. To właśnie te gry mają do dyspozycji piłkarze, reprezentujący swoje kraje na mundialu w Katarze w 2022 roku w przerwie między kolejnymi meczami i treningami.
FIFA - gry piłkarze Mundial w Katarze
Nie jest tajemnicą, że zarówno polscy jak i zagraniczni piłkarze lubią grać nie tylko na boisku, ale również przed komputerem, co zdecydowanie sprzyja r  relaksowi pomiędzy zmaganiami sportowymi. Największą popularnością wśród piłkarzy cieszy się wspomniana seria gier FIFA i właśnie w tę grę grają także zawodnicy z kadry polskiej w czasie rozgrywek w Katarze. Ciekawostką jest, że reprezentacja naszego kraju cyklicznie organizuje też własne mistrzostwa w grze w FIFĘ z okazji ważniejszych turniejów i wyjazdów sportowych. Tak było w przypadku wcześniejszego mundialu oraz podczas Euro, które odbywało się w Polsce i kolejnego - w 2021 roku.

Pro Evolution Soccer - gry piłkarze Mundial w Katarze

Piłkarze pasjonatami gier video

Polscy reprezentanci w czasie wolnym między meczami chętnie sięgają również po inne gry sportowe. Wielkim pasjonatem gier komputerowych jest jeden z polskich zawodników - Mateusz Klich, który jest znany m.in. z tego, że w okresie pandemii zaczął streamowanie na Twitchu oraz rywalizację z innymi sportowcami, a także rozpoczął charytatywne udzielanie się w związku z różnego rodzaju grami sportowymi. Do jednych z jego ulubionych gier zalicza się League of Legends i Volorand. Pasjonatów piłki nożnej z pewnością ciekawi również w co grają najlepsi zawodnicy świata. Jeden z najlepszych zawodników w historii - Brazylijczyk Neymar wśród ulubionych gier piłkarskich wyróżnia Call of Duty, Grand Theft Auto, UFC oraz Pro Evolution Soccer.

Call of Duty - gra piłkarze Mundial w Katarze

Google przygotowało specjalną grę na Mundial

Z okazji Mistrzostw Świata w Katarze firma Google przygotowała oryginalną mini-grę, w którą można zagrać uruchamiając przeglądarkę. Zasady gry są bardzo proste, ponieważ jest to łatwa rozgrywka, polegająca na wykonaniu rzutów karnych. Po każdym uzyskanym punkcie bramkarz zaczyna poruszać się znacznie szybciej między słupkami, a tym samym poziom trudności gry zwiększa się.
Google gra Mundial Katar
Oprócz samej rozrywki wzięcie udziału w tego typu grze może wspomóc dopingowanie reprezentacji własnego kraju na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Każdy dodatkowy punkt przypisuje bowiem gracza do konkretnego kraju, a Google cyklicznie publikuje zestawienie wszystkich krajów, które biorą udział w mistrzostwach świata. Na koniec mistrzostw pojawi się informacja o zwycięskim kraju.

 

CZYTAJ CIEKAWE MATERIAŁY O GRACH PIŁKARSKICH I SPORTOWYCH

top gry piłka nożna najlepsze

gry sportowe top najlepsze freegry piłkarskie - najlepsze top dobre

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Football Team logo gry png

  Football Team

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Symulator piłki nożnej
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: FP Global
  Wydawca: FP Global
  Platformy: WWW

  • 7.8
  • 0.0
  • 8.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Football Team - Gameplay [HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Enlisted - Trailer 'Invasion of Normandy'‎‎ [Full HD]
 Battle for the Galaxy - Google Play Trailer [Full HD]
Book of Heroes - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda Football Team
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • nie założymy drużyny od razu 0
  • wysoki próg wejścia 0
  • modyfikować można jedynie strój zawodnika 0
 NEWSY
najnowsze