Mobilną wersję Metina 2 omijajcie szerokim łukiem • MMO News

Mobilną wersję Metina 2 omijajcie szerokim łukiem

Mobilną wersję Metina 2 omijajcie szerokim łukiem

O mobilnej wersji Metina 2, MMO które w naszym kraju owiane jest niemalże kultem, słychać było od jakiegoś czasu. "Gra" zaliczyła małe opóźnienie - pojawić się miała już 21 grudnia. Niestety, obsuwa w premierze to najmniejszy problem tej produkcji. 

Metin 2 Mobile znajduję się obecnie w fazie testów (mimo, iż wyraźnie zapowiadano na oficjalnej stronie, że pod koniec 2018 roku otrzymamy wersję finalną). Oznacza to, że grać może zaledwie 100 graczy w tym samym momencie. W efekcie większość osób nie mogła się zalogować do gry. 
Metin 2 wersja mobilna android
Uważajcie - ta mobilna wersja Metina nie jest dziełem oficjalnym. Nie powstała z inicjatywy Gameforge, tylko (prawdopodobnie) grupki "fanów". Po wejściu do gry okazuje się, że nie jest ona wcale taka darmowa i od razu widać chęc szybkiego zarobku. By wejść do gry, potrzebujemy co najmniej 150 smoczych monet. Te zdobędziemy oglądając ogromną ilość reklam, lub jeśli wesprzemy "twórców" odpowednią kwotą przez PayPala. Ponadto, kilka osób donosi o skryptach wewnątrz gry, które uaktywniają kopanie kryptowalut.  

Jeśli mimo wszystko jesteście zainteresowani, odysłam do tego linku. 

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę technologiczną w ogóle. 
 

 • Metin2 logo gry png

  Metin2

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: SilverBirch Studios
  Wydawca: Gameforge AG
  Platformy: Windows

  • 7.5
  • 0.0
  • 7.7
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Metin2 - gameplay
Metin2 - drugi gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
 • Sonda Metin2
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze