Milionerzy gra online - fortuna w wirtualnym świecie • MMO News

Milionerzy gra online - fortuna w wirtualnym świecie

Milionerzy gra online - fortuna w wirtualnym świecie

Gry milionerzy w formie cyfrowej to jedna z wielu wariacji gier online na temat różnych konkursów czy turniejów znanych chociażby z ekranów telewizorów. Dzięki przeniesieniu formuły i zasad powszechnie znanych na ekrany komputerów czy smartfonów, każdy moze bez przeszkód i w dowolnym momencie poczuć sie jak uczestnik programu. Jaką ofertę przygotowali twórcy gier dla fanów milionerów i walki o wielkie pieniądze? Każdy powiniene znaleźć coś dla siebie!

Milionerzy gra online

Poszukując odpowiedniej produkcji, musimy zwrócić uwagę na fakt, że wiele ofert znalezionych w sieci dotyczy papierowej gry planszowej. Milionerzy gra online ma tę zaletę, że produkcje w tej tematyce są w pełni darmowe i dostępne z poziomu przeglądarki czy sklepu z aplikacjami. To właśnie w to drugie miejsce warto udać się najpierw, gdy chcemy spróbować swoich sił w kilku pytaniach do miliona. Najciekawszą propozycją wydaje się być gra Milionerzy 2020 - Polski Quiz, która jest dostępna na urządzeniach z systemem Android. Gra posiada wielu użytkowników, którzy regularnie wpływają swoimi opiniami na polepszanie gry. Zalety? Prosta w obsłudze i bezproblemowa, o czym wspominają użytkownicy w komentarzach. Plusem jest też z pewnością bogata baza pytań, dzięki czemu każda rozgrywka w milionerach na telefonie jest czymś świeżym i się po prostu nie nudzi.

Jeżeli zdarzy się tak, że nie będziemy chcieli pobierać żadnej nowej aplikacji, nic straconego. W przypadku tej propozycji nie musimy pobierać gry, milionerzy dostępni są bowiem również z poziomu naszej przeglądarki na komputerze czy też smartfonie. Nie jest to być może tak rozwinięty pomysł jak w przypadku aplikacji omawianej poprzednio, ale również daje radę. Gra przybliża zasady i genezę całego teleturnieju, a sama rozgrywka rozpoczyna się od eliminacji. Nie mamy tu do czynienia z dużym i ciągle rozwijanym projektem, lecz z pewnością nada sie to jako krótki sprawdzian naszych umiejętności oraz wiedzy. Do gry wymagany jest Internet oraz wiedza ogólna.

Gry milionerzy w formie online to ciekawa odskocznia od innych produkcji, w tym tych bardziej popularnych. Co ważne, nie są to produkcje wymagajace konkretnego sprzętu komputerowego, zapewniają darmową i szybką rozgrywkę, co przekłada się na bezproblemową zabawę. Można dzięki temu sprawdzić swoje umiejętności, a kto wie, może stanie się to wystarczającą motywacją do spróbowania swoich sił w prawdziwym teleturnieju. Wtenczas zabawa może okazać się nie tyle darmowa, co wręcz opłacalna, z racji na wysokie nagrody pieniężne. Póki co, pozostaje zabawa w formie online. 

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 

 • Forge of Empires logo gry png

  Forge of Empires

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Różne epoki historyczne (MMOSG)
  Grafika: izometryczna
  Producent: InnoGames GmbH
  Wydawca: InnoGames GmbH
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.8
  • 0.0
  • 8.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Forge of Empires - gameplay
Forge of Empires - drugi gameplay
Forge of Empires - Oceaniczna przyszłość [Full HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
 • Sonda Forge of Empires
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze