news

Life is Feudal: MMO świętuje swoje pierwsze urodziny

Life is Feudal: MMO świętuje swoje pierwsze urodziny

17 listopada 2017 roku oficjalnie wystartowała gra Life is Feudal: MMO. W zasadzie był to start otwartych testów beta, ale twórcy przyjęli tę właśnie datę za moment premiery swoje produkcji. Od tej chwili gra zdążyła rozbudzić zainteresowanie wielu graczy i rozwinąć się na tyle, by nie dać rzucić na siebie cienia innym przedstawicielkom tego gatunku.

Drużyna odpowiedzialna za Life is Feudal przesyła wszystkim fanom podziękowania, a także zaprasza do udziału w urodzinowym konkursie „A year in LiF:MMO: Showcase your Journey”. Gracze mają opublikować w sieci nagrania, obrazki lub opowiadania o tym, jak zaczęła się ich przygoda z grą, a także o tym,  co udało im się przez ten czas osiągnąć. Zgłoszenia można przesyłać do końca tego tygodnia. Spośród wszystkich prac zostaną wylosowane trzy zwycięskie.

Warto wspomnieć, że we wrześniu oryginalne Life is Feudal skończyło cztery lata. Pomimo wielu przeciwności klasyczna gra trzyma się bardzo dobrze, wciąż przyciągając do siebie nowych graczy. Jest to jeden z niewielu tytułów odwzorowujących tak dokładnie średniowieczne realia, jednocześnie pozwalając graczom na niemal nieograniczoną swobodę podczas rozgrywki.

Członkowie studia Bitbox, czyli producenci i wydawcy gry, skorzystali z okazji i pochwalili się przenosinami na stabilniejsze serwery oraz drobnymi zmianami w rozgrywce. Więcej szczegółów odnośnie tego wydarzenia na oficjalnej stronie internetowej Life is Feudal.

Krzysztof Lubowicki

Krzysztof Lubowicki

Człowiek, który granie traktuje nie jak zwyczajną rozrywkę, ale jako prawdziwą przygodę - wyprawę do innego wymiaru. Uważając się za międzywymiarowego podróżnika, twierdzi, że przemierzył już tysiące światów w poszukiwaniu swojej utopii. Nie ogranicza się do gier komputerowych.

 

 • Life is Feudal

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Średniowiecze
  Grafika: 3D
  Producent: Bitbox
  Wydawca: Bibox
  Platformy: PC

  • 7.5
  • 0.0
  • 8.0
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Life is Feudal - Animated Intro [HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Life is Feudal
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.