Krakowski Weekend z Fantastyką otwiera wrota wszystkim fantastycznym stworzeniom • MMO News

Krakowski Weekend z Fantastyką otwiera wrota wszystkim fantastycznym stworzeniom

Krakowski Weekend z Fantastyką otwiera wrota wszystkim fantastycznym stworzeniom

Czas konwentów jest dla nas niezwykle łaskawy.  Kolejnym fantastycznym wydarzeniem, które odbędzie się w przyszłym miesiącu jest Imladris. Będzie to Krakowski Weekend z Fantastyką. Co więcej, powraca on w swojej osiemnastej już odsłonie.  Oczywiście nie zabraknie gości specjalnych oraz wielu wspaniałych atrakcji.

Imladris to idealne miejsce, w którym spotykają się miłośnicy szeroko pojętej fantastyki. Nieważne czy będzie to komiks, literatura czy też film bądź serial – miejsce znajdzie się dla wszystkich. Całe wydarzenie będzie miało miejsce w dniach od 11 do 13 października 2019 roku w Krakowie. Do dyspozycji uczestników będzie należał szereg paneli dyskusyjnych, prelekcji oraz konkursów i pokazów gier. Nie sposób nie wspomnieć o ważnych gościach, którzy znakomicie wypełnią ducha Krakowskiego Weekendu z Fantastyką. Podczas tego weekendu pojawią się między innymi Andrzej Pilipiuk, Paweł Majka oraz Robert M. Wegner.
Imladris Krakowski Weekend z Fantastyką
Bez względu na to, czy jesteście carujecie z Harrym Potterem, czy przylecieliście z odległej galaktyki Star Wars bądź przemierzacie świat z Władcą Pierścieni, możecie być pewni, że podczas Imladris zaspokoicie swój głód wiedzy. Z atrakcji będzie na Was czekać TrekStrefa, gamesroom oraz sale RPG.

Do końca miesiąca macie możliwość zakupu biletów w cenie promocyjnej.  Więcej informacji możecie uzyskać na stronie głównej wydarzenia lub na facebooku. Przywdziejcie więc swoje magiczne szaty lub zbroje i przybywajcie w październiku na Krakowski Weekend z Fantastyką!

 

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza ze swoim kompanem w podróż po świecie fantastyki.

 • Helbreath

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 2D
  Producent: SIEMENTECH
  Wydawca: SIEMENTECH
  Platformy: Windows

  • 5.8
  • 0.0
  • 6.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Helbreath - Polski gameplay
Star Citizen Trailer 2020 [4K]
Krunker.io - Gameplay [HD]
Krunker.io - Trailer [HD]
Game of Thrones: Winter is Coming - CGI Long Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMPS
 • Sonda Helbreath
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze