Konwent Aishiteru 2018 już wkrótce we Wrocławiu • MMO News

Konwent Aishiteru 2018 już wkrótce we Wrocławiu

Konwent Aishiteru 2018 już wkrótce we Wrocławiu

Stolica Dolnego Śląska zapełni się serduszkami, bowiem 24-25 lutego odbędzie się kolejna edycja znanego wszystkim zakochanym (i nie tylko) konwentu Aishiteru 2018! Tegoroczne wydarzenie – choć trzymane w podobnym klimacie jak co roku – będzie tryskało magią i klimatem, którego nie poczujecie na innych konwentach. Piękna konwencja, wystawcy, zróżnicowane prelekcje i atrakcje to tylko część tego, co czeka na Was we Wrocławiu.
 

Masz już kogoś? Zabierz swoją drugą połówkę ze sobą. Jesteś wolny i szukasz tego jedynego/tej jedynej? Na Aishiteru na pewno znajdziesz swoją bratnią duszę! W planach eventu są romantyczne LARPy, niepowtarzalni wystawcy, fantastyczne planszówki oraz gry wideo, Śluby Konwentowe,  warsztaty robienia czekoladek, Quizówka dla par oraz znany wielu Speed Dating, który stał się już tradycją Aishiteru!
Aishiteru 2018
Czy warto jechać? Pewnie, że tak! Aishiteru 2018 to nowa organizacja, świeższe spojrzenie na konwent i wielkie ambicje, by stworzyć niepowtarzalne wydarzenie, które każdy uczestnik będzie dobrze wspominać!

Serdecznie zapraszamy na Aishiteru 2018, które odbędzie się 24-25 lutego 2018 we Wrocławiu! Niech stolica Dolnego Śląska ogarnie tej zimy klimat pięknego i głębokiego uczucia – miłości!

Strona Aishiteru 2018: www.aishiteru.pl
Wydarzenie na Facebooku znajdziesz TUTAJ

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • One Piece Online logo gry png

  One Piece Online

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Anime - tower defence (RPG)
  Grafika: 2D
  Producent: JoyGames
  Wydawca: JoyGames
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 6.3
  • 0.0
  • 7.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

One Piece Online - drugi gameplay
One Piece Online - trzeci gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
 • Sonda One Piece Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze