news

KONKURS: Rozdajemy figurki 3D bohaterów z popularnych gier!

KONKURS: Rozdajemy figurki 3D bohaterów z popularnych gier!

Nagrody

Do zgarnięcia są figurki 3D z Waszych ulubionych gier m.in. League of Legends, Diablo, Skyrim oraz Zestawu Kolekcjonerskiego Dying Light! Nagrody o łącznej wartości tysiąca złotych możecie zobaczyć w galerii na kolejnych podstronach.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że w komentarzu (na dole pod video) napiszesz tytuł swojej ulubionej gry wraz z uzasadnieniem dlaczego akurat ją wybrałeś. Oprócz tego udostępnij niniejszy post na swoim koncie w portalu facebook i polajkuj nasz profil. Na koniec wskaż którą nagrodę (figurkę 3D) chcesz wygrać, to wszystko ;)

Sześć osób wygra!

Sześcioro z Was otrzyma od nas jedną z figurek zaprezentowanych w galerii.

Do kiedy?

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 15 maja 2016 roku. Do tego momentu macie czas na zgłoszenie.

Sponsor

Nagrody ufundowała firma zajmująca się projektowaniem i drukiem 3D - 3dl.techZapraszamy do zapoznania się z poniższym video prezentującym proces tworzenia Miss Zombie z Dying Light.

Regulamin

Regulamin konkursu możecie znaleźć tutaj.

Rozstrzygnięcie konkursu

Znamy już wyniki konkursu, można je zobaczyć tutaj. Dziękujemy i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach!

Druga edycja konkursu!

Do 7 sierpnia 2016 możecie zgłaszać się do drugiej edycji konkursu, w której do wygrania jest siedem figurek 3D oraz 10 koszulek z Limitowanej Edycji. Zgłoszenia przyjmujemy tutaj.
 

 • The Pride of Taern

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: izometryczna
  Producent: Whitemoon
  Wydawca: Whitemoon
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.6
  • 0.0
  • 7.3
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

The Pride of Taern - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 146 komentarzy
Deliryc • 2016-05-19 15:00:39

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU! Znamy już wyniki i wiemy kto wygrał! Zapraszamy tutaj: http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/wyniki-konkursu-rozdajemy-figurki-3d-bohaterow-z-popularnych-gier,84.html Ps. Już niedługo kolejna edycja wydarzenia!

• 2016-05-16 00:26:21

Ulubiona gra to Far Cry... a dlaczego ? Hmmm... nie napiszę nic odkrywczego ale - jako jedna z pierwszych gier zaofeorwała otwarty świat oraz z kolejnjej edycji na kolejną odważnie się zmienia... zobaczymy co będzie po Primalu... aż strach się bać :)

Deliryc • 2016-05-15 22:36:59

WAŻNY KOMUNIKAT! Zgłoszenia do konkursu dobiegły końca. Dziękujemy wszystkim za tak liczne uczestnictwo i wsparcie, jakie zapewniliście niniejszemu wydarzeniu! Aktualnie trwa analiza wszystkich przesłanych zgłoszeń i ze względu na ich dużą ilość potrwa ona z pewnością kilka dni. W związku z tym prosimy o chwilę cierpliwości, bowiem pragniemy, aby wyniki były maksymalnie rzetelne. Postaramy się ogłosić oficjalnie listę sześciu Zwycięzców w najbliższą środę lub w czwartek - śledźcie na bieżąco serwis oraz nasz fanpage: https://www.facebook.com/portalmmopl/

Pokaż pozostałe
 • Sonda The Pride of Taern
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-08-22 08:15:57 gra jest spoko
2017-08-20 14:59:00 Ktoś się zabrał za delirke ? Bo widze strona dziala :D
2017-08-18 22:10:25 Co jakiś czas sprawdzam czy delirium nie powróciło. Strasznie mnie zabolało, gdy gra zniknęła. Cieszę się, że chociaż strona główna działa, mam nadzieję, że niedługo będzie można znów zająć się niszczeniem ludzkości :x