Już jest! Oto odświeżona, mobilna wersja Portalu MMO • MMO News

Już jest! Oto odświeżona, mobilna wersja Portalu MMO

Już jest! Oto odświeżona, mobilna wersja Portalu MMO

Jako jeden z największych portali w Polsce poświęconych grom MMO jesteśmy bardzo zdeterminowani do pokonywania kolejnych kamieni milowych w rozwoju naszej strony. Nie tak dawno informowaliśmy Was na naszym fanpejdżu, że uzbieraliśmy już ponad osiem tysięcy fanów. Zważywszy na czas naszej działalności jest to bardzo dobry wynik! 

Posiadając tak liczną grupę fanów zdecydowaliśmy się zadbać o jak najwygodniejszy odbiór naszych treści.W tym celu poświęciliśmy swój czas oraz zasoby na stworzenie mobilnej wersji portalu, która już teraz pozwoli Wam w znacznie wygodniejszy sposób śledzić Portal MMO na waszych smartfonach lub tabletach! Strona dopasowana jest teraz do większości proporcji ekranów mobilnych. Wymagało to opracowania niemalże całego serwisu od nowa tak, aby dostosować go do wygodnego śledzenia w formie mobilnej. Styl graficzny portalu pozostał ten sam, jednak układ strony drastycznie się zmienił. Wszystkie zakładki (zagrajmy, poradniki, relacje itd.) znajdziecie korzystając z menu w prawym górnym rogu. Teksty artykułów są dopasowane wielkością do waszych ekranów, więc obędzie się bez męczącego scrollowania w boki i powiększania. 
Portal MMO wersja mobilna
Jak widać, stale się rozwijamy. Oprócz świeżych doniesień i materiałów z branży, wdrażamy wszelkie usprawnienia, które pozwolą Wam, drodzy czytelnicy, ułatwić korzystanie z serwisu. Ponadto, stale podejmujemy się współpracy z nowymi partnerami. Zapewniamy różnorodne formy współpracy i nie uginamy się przed nowymi wyzwaniami. Naszą ambicją od zawsze była wizja kompletnego kompendium gier MMO, którego elementami składowymi miały być rzetelne treści, ogromna baza gier oraz aspekty społecznościowe i nieustanne słuchanie Waszego feedbacku. W imieniu całej redakcji gorąco Wam dziękujemy, że jesteście z nami!

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę technologiczną w ogóle. 
 

 • Władca Smoków logo gry png

  Władca Smoków

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: izometryczna
  Producent: Esprit Games
  Wydawca: Esprit Games
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 6.7
  • 0.0
  • 6.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Władca Smoków - Gameplay zadanie [Full HD]
Dragon Awaken - Gameplay [Full HD]
Władca Smoków - First Look [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - RAID
 • Sonda Władca Smoków
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze