Jakie gry przeglądarkowe są popularne w Polsce? • MMO News

Jakie gry przeglądarkowe są popularne w Polsce?

Jakie gry przeglądarkowe są popularne w Polsce?

W ciągu ostatniej dekady gry przeglądarkowe stały się odrębną gałęzią przemysłu rozrywkowego, niewiele gorszą w popularności i obrotach od innych gatunków gier. Atrakcyjność gier browserowych można prosto wyjaśnić. Są łatwo dostępne, mają niskie wymagania systemowe, nie trzeba instalować klienta, a w razie potrzeby – wymagają niewielkiej ilości poświęconego czasu. W przeciwieństwie do innych gier wideo, grupa docelowa to głównie młodzież oraz nastolatki, którzy bardzo często interesują się takimi tytułami jak Travian, czy najlepsze mobilne kasyna. Po gry przeglądarkowe coraz częściej sięgają jednak profesjonalni gracze, dlatego też ich popularność stale rośnie.

League of Angels 4 Heaven's Fury

DarkOrbit

Ten projekt to symulator, w którym będziesz musiał walczyć, handlować oraz eksplorować przestrzeń kosmiczną. Fabuła gry jest interesująca - w niedalekiej przyszłości nasza Ziemia stała się całkowicie niezdatna do zamieszkania, a większość populacji przeniosła się na Wenus i Marsa, budując tam specjalne bazy i szybko odkrywając złoża cennych minerałów. Stopniowo te dwie kolonie i resztki żyjących na Ziemi dzieliły się na trzy walczące obozy. W tym niespokojnym czasie ambitny i wyrachowany gracz może wiele osiągnąć.

Drakensang Online

Nieliniowa fabuła, opracowany wszechświat, piękna grafika, wciągająca rozgrywka. Wszystko to z oceną 5 z plusem i stale aktualizowaną treścią. Deweloperzy nie siedzą bezczynnie, więc gra cały czas się rozwija. A biorąc pod uwagę, że jest teraz wyjątkowo dobra, prawie przerażające jest myślenie o tym, co będzie dalej. Tak czy inaczej, ale pierwsze miejsce jest słusznie Drakensang Online!

Runescape

Jedna z najpopularniejszych gier w Polsce. Istnieje bardzo dobrze rozwinięty wszechświat, dopracowany system walki i wiele sposobów interakcji ze środowiskiem. Wszystkie elementy rozgrywki są bardzo dobrze przemyślane i zrealizowane, grafika również wygląda bardzo przyzwoicie. Jest tylko jeden mały problem-darmowa wersja gry jest bardzo ograniczona i bardziej przypomina wersję demonstracyjną. Aby uzyskać dostęp do wszystkich treści, musisz przejść do opcji płatnej. Jednak nie jest zbyt drogie, a gra w pełni uzasadni wydane na nią pieniądze.

Demon Slayer

Ta gra już w pewnym sensie stała się klasykiem. Istnieją wszystkie główne punkty innych gier tego gatunku - trzy klasy, wiele zadań, lochy, zwierzęta i inne rzeczy, które każdy miłośnik tych gier zna. Jednak wszystko to odbywa się w bardzo wysokiej jakości. Plus własne miasto, wojsko, rozwój gospodarki. W szczegółach tych momentów nie jest gorsza od strategii. No i dość ciekawa fabuła, jako dopełnienie.

Shards of War

Projekt, który wyróżnia się ukierunkowaniem sci-fi. To jest wśród tego gatunku – rzadkość. Kilkanaście klanów do wyboru, każdy z własnymi cechami. Dynamiczne walki odbywające się w trybie zaciętych strzelanin, które nie pozwalają się nudzić ani przez minutę. Wszystko to jest dopracowane bardzo dobrą grafiką oraz profesjonalnym lektorem.

Astro Lords

Innowacyjna gra łącząca strategię i kosmiczne RTS. Gracz musi zorganizować własną asteroidę, która odgrywa rolę bazy. Możesz rozszerzyć swoje wpływy zarówno poprzez walkę z wrogami, jak i zawarcie umów handlowych. Możliwości w grze są bardzo szerokie. Ponadto, jeden świat dla użytkowników wszystkich platform, co jest niezwykle rzadkie. Grę można bezpiecznie przypisać do kategorii "must have"!

Rail Nation

Znane "pociągi" od dawna i mocno stanęły na nogach. System 3-miesięcznych rund, podczas których gracze starają się uczynić swoje miasto najbardziej rozbudowanym. Gra wymaga starannej współpracy, przemyślenia spójnej strategii we wszystkich kwestiach. Dodatkowo piękny design i aktorzy w rolach lektorów. Wielu fanów "stalowych koni" po prostu uwielbia tą grę.

Travian

Prawdziwa "staruszka", która do do dnia dzisiejszego nie traci na popularności. Jedna z pierwszych powszechnie znanych przeglądarkowych strategii. Zbuduj własne miasto wymagające stałego rozwoju, niekończące się wojny z sąsiadami oraz zawieranie strategicznych sojuszy – wszystko znajdziesz właśnie w Travianie. Choć gra ma swoje lata, nie poddaje się upływowi czasu i nadal potrafi zaskakiwać.

League of Angels

League of Angels jest znana wielu fanom gier przeglądarkowych. Fabuła jest dość prosta, oto siły zła chcą zawładnąć światem, a gracze muszą temu zapobiec. Gra charakteryzuję się bardzo atrakcyjną grafiką prezentującą niesamowicie ładne skrzydlate kobiety-anioły. W trakcie postępu w grze zbierasz gromadę różnorodnych najemników, których musisz rozwijać, aby stali się jeszcze bardziej potężni. Być może projekt nie należy do zbyt oryginalnych, ale warto zwrócic na niego uwagę.

Podsumowanie

Jeszcze kilka lat temu gry przeglądarkowe nie miały takiego uznania wśród graczy, jednak w ostatnim czasie zyskują na popularności. Jest to związane z coraz lepszą grafiką, atrakcyjną fabułą oraz wielką różnorodnościa tych produkcji. Gatunek jest stale aktualizowany o nowe tytuły i wysokiej jakości projekty, które stale się rozwijają i przyciągają uwagę nie tylko przypadkowych użytkowników, ale także profesjonalnych graczy. Niektóre gry przeglądarkowe potrafią przy tym zebrać ogromną rzeszę fanów.

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Rappelz logo gry png

  Rappelz

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: nFavor
  Wydawca: Webzen
  Platformy: Windows

  • 1.7
  • 0.0
  • 6.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Rappelz - gameplay
Rappelz - drugi gameplay
Ski Jump Simulator - Promo Video [Full HD]
Splitgate - Gameplay [FullHD]
Splitgate - Trailer [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
 • Sonda Rappelz
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze