Jak wybrać bezpiecznego bukmachera online? • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Jak wybrać bezpiecznego bukmachera online?

Jak wybrać bezpiecznego bukmachera online?

Jeśli chcesz zacząć obstawiać, bezpieczeństwo finansowe powinno być najwyższym priorytetem. Istnieją tysiące bukmacherów online, a znalezienie odpowiedniego może być trudne. W tym poradniku dowiesz się, co powinien mieć porządny bukmacher online i jak odróżnić bukmachera renomowanego od złego.

Fortuna - legalny bukmacher zakłady sportowe

Licencje

Jeśli bukmacher nie jest licencjonowany przez renomowany punkt zewnętrzny, nie należy mu ufać. Podejmując decyzję, czy bukmacher jest bezpieczny, pamiętaj o tych nazwach licencyjnych: UK Gambling Commission, Malta Gaming Authority, Gibraltar Gaming Commission i Curacao Egaming. Jeśli bukmacher online jest licencjonowany przez jedną z tych czterech firm, nie ma się czym martwić.

Technika szyfrowania

Przelewając prawdziwe pieniądze z konta bankowego do bukmachera online, chcesz chronić informacje finansowe i na tym polega technologia szyfrowania. Szyfrowanie SSL jest absolutnie obowiązkowe dla bezpiecznych zakładów online. SSL oznacza „warstwę bezpiecznych gniazd” i jest oznaczony małą ikoną kłódki po lewej lub prawej stronie paska adresu w przeglądarce internetowej. Każdy renomowany bukmacher jest chroniony przez SSL. Innymi słowy, informacje, które wysyłasz przez Internet, są zaszyfrowane i nie mogą zostać zaatakowane przez potencjalnych złodziei.

Szybkie wypłaty

Podczas wyszukiwania bezpiecznych witryn bukmacherskich należy zwrócić uwagę na czerwone flagi. Dużą wadą jest to, że bukmacherzy wolno przetwarzają wypłaty lub ustalają limity wypłat. Jeśli tak, byłby to bukmacher online, którego należy unikać. Pamiętaj, aby sprawdzić szacowany czas realizacji wypłat w oparciu o na podstawie początkowej wpłaty (karta kredytowa, karta debetowa itp.), ponieważ są one różne. W ten sposób będziesz wiedzieć z góry, czy wypłata trwa zbyt długo.

Bezpieczna weryfikacja online

Ostatnio witryny szyfrowane SSL wymagały kolejnej warstwy bezpieczeństwa zwanej weryfikacją dwuetapową. W większości przypadków, gdy przejdziesz do strony logowania, zostaniesz poproszony o podanie hasła, a także kodu wysłanego na Twój adres e-mail lub telefon komórkowy. Po podaniu tego kodu możesz uzyskać dostęp do swojego konta. Ponownie, udostępniając informacje finansowe przez Internet, nigdy nie możesz być zbyt ostrożny, a dwuetapowa weryfikacja stawia Twoje bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Dobra obsługa klienta

Czy obsługa klienta Twojego bukmachera jest dostępna przez e-mail, telefon lub czat? Jeśli tak, ta dostępność jest świetnym znakiem, że jest bezpieczna. Najlepszą rzeczą, jaką obsługa klienta online przyjęła w ciągu ostatnich kilku lat, jest funkcja czatu. Nigdy więcej zawieszonych połączeń telefonicznych czekających na rozmowę z następnym dostępnym przedstawicielem. Opcje funkcji czatu w zakładach sportowych to świetny sposób na uzyskanie odpowiedzi i odnalezienie spokoju w krótkim czasie.

Sorare - piłkarskie NTF - zarabianie pieniędzy

Jak upewnić się, że Twój bukmacher online jest bezpieczny?


Użyj silnego hasła

Kiedy rejestrujesz nowe konto, najpierw upewnij się, że stworzyłeś najsilniejsze możliwe hasło. Obejmuje to każdorazowe łączenie liter, cyfr i znaków specjalnych, takich jak ?, $, %. Im dłuższe hasło, tym lepiej. Warto też zmieniać hasło co kilka miesięcy, aby chronić swoje informacje.
 

Miej oko na swoje konto

Nawet jeśli nie obstawiasz regularnie zakładów sportowych, dobrą praktyką jest częste logowanie się na konto, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku, a saldo konta jest na swoim miejscu. Jeśli tak nie jest, może to być oznaką naruszenia bezpieczeństwa danych lub gorzej. Ponadto, jeśli chodzi o Twoje konto, nie udostępniaj haseł współpracownikom ani znajomym. Nigdy nie wiadomo, co może się stać. Najlepiej zachować te informacje w tajemnicy, aby bez obaw cieszyć się bezpiecznymi zakładami online.
 

Przeczytaj recenzje bukmacherów

Każda informacja, którą możesz znaleźć, może być pomocna. Jeśli chodzi o znalezienie najlepszego możliwego bukmachera, najlepiej najpierw przeczytać recenzje. W ten sposób nie będziesz musiał szukać tak długo.
Alerabat - kody rabatowe za darmo zniżki w sklepach

 • Caliber logo gry png

  Caliber

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Elitarne siły specjalne
  Grafika: 3D
  Producent: Wargaming, 1C Game Studios
  Wydawca: Wargaming, Wargaming.net
  Platformy: PC

  • 8.0
  • 0.0
  • 8.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Caliber - New Trailer [Full HD]
Caliber - Gameplay [Full HD]
Caliber - Nowy TPS od Wargaming - Gameplay [Full HD]
Caliber - Shooter Gameplay [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - CALIBER - SHOOTER
 • Sonda Caliber
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Możliwość poprowadzenia drużyny GROMu! 0
  • Dobre połączenie shootera i działań taktycznych 0
  • Szczegółowo odwzorowane wyposażenie i mundury 0
 NEWSY
najnowsze