Jak obstawiać CS:GO? • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Jak obstawiać CS:GO?

Jak obstawiać CS:GO?

Z każdym miesiącem rośnie popularność esportu, a co za tym idzie ekspozycja tej dyscypliny w ofercie zakładów bukmacherskich. W tym przypadku pandemia COVID-19 była przełomowym momentem, ponieważ otworzyła bramy esportu przed nowymi użytkownikami, którzy nie mieli innego wyboru w obstawianiu zakładów sportowych, jak właśnie esport! W dzisiejszym tekście omówię najważniejsze elementy, które należy brać pod uwagę przy ewentualnym obstawianiu tej dyscypliny.

Najbardziej popularne gry esportowe

W gronie najbardziej popularnych gier z kategorii esportu od wielu lat dominuje – CS:GO. Popularny Counter Strike ciągle utrzymuje pozycję lidera, jednak nie ma wątpliwości, że LoL, czyli League of Legends ma obecnie olbrzymi potencjał i generuje kosmiczne liczby. Ranking popularności gier esportowych można stworzyć na podstawie tego, co proponują zakłady bukmacherskie swoim klientom. Nie ma żadnych wątpliwości, że wszystkie gry, które znajdują się w zakładach sportowych, to absolutna czołówka rynku esportowego. Oprócz CS:GO, czy LoLa, mnóstwo graczy szuka również takich tytułów, jak chociażby DOTA 2.

Na popularności w ostatnim czasie zyskuje również FIFA 22, która również ma swoich lojalnych fanów.

TOP 3 – popularność esportu w zakładach bukmacherskich:

- CS:GO
- LOL
- DOTA 2

W zależności od momentu sezonu, a także konkretnych rozgrywek w ofercie zakładów bukmacherskich znajdują się najlepsze propozycje i przeliczniki na wszystkie z tych gier. Pod tym kątem Superbet jest prawdopodobnie jedną z najlepszych firm do obstawiania dyscypliny esportu. W ofercie tego bukmachera można odnaleźć wszystkie wymienione wyżej tytuły, a także wiele, wiele innych…

Czym jest CS:GO?

Zanim przejdziemy do konkretnych informacji, które należy wiedzieć przed typowaniem rozgrywek CS:GO, warto przytoczyć kluczowe wiadomości na temat tej gry, ponieważ dla niektórych osób może być to czarna magia. Counter Strike to seria gier komputerowych z gatunku FPS, czyli First Person Shooter. CS od wielu lat znajduje się w czołówkach przeróżnych rankingów, które dotyczą branży esportu. Można powiedzieć, że dopiero w ostatnich latach League of Legends poważnie rzuciło tej grze wyzwanie pod kątem walki o pozycję lidera. CS koncentruje się przede wszystkim na trybie wieloosobowym. Na arenie zmagań mamy dwa zespoły, które podzielone są na kilku graczy, biorąc udział w grze, jako terroryści lub też antyterroryści. Zadaniem jednej ze stron jest ochrona bombsite’u, a druga strona musi zdobyć to miejsce i podłożyć w nim bombę. Ogólne zasady przy bliższym przyjrzeniu się tej grze nie są zbyt wymagające.

jak obstawiac cs-go superbet

W Counter Strike’u są do wyboru 3 modele rozgrywki, czyli:

- Hostage Rescue – odbicie zakładników
- Podłożenie/rozbrojenie bomby – bomb/defuse
- Zamach – Assassination

Kluczową informacją na tym etapie jest fakt, że w turniejach esportowych, które można obstawiać w zakładach bukmacherskich, ich rozgrywka odbywa się w trybie – Bomb/Defuse. Czyli tak jak wcześniej wspomniałem, gdzie zadaniem jednej drużyny jest podłożenie bomby, a drugiej ochrona bombsite’u. Warto również podkreślić, że każda runda w rozgrywce ma określony limit czasowy. Co sprawia, że sama gra jest bardzo dynamiczna, ciekawa do oglądania i tym samym całkiem dobra do obstawiania zakładów bukmacherskich.

Dwa pozostałe tryby rozgrywki można obejrzeć między innymi w przypadku pokazowych rywalizacji, jednak te rzadko kiedy znajdują się w ofertach zakładów online. Należy jednak wiedzieć, że rozgrywka w CS:GO odbywa się na różnych mapach, a te mają poszczególne aspekty, na które trzeba zwracać uwagę – o tym w dalszym fragmencie tekstu.

Jak obstawiać CS:GO?

Czas odpowiedzieć sobie na kluczowe pytanie, czyli jak obstawiać CS:GO? Odpowiedź na to pytanie nie jest tak prosta, jak mogłoby Ci się wydawać. Oczywiście, można otworzyć ofertę zakładów bukmacherskich, wybrać typ, wysłać kupon i powiedzieć, że potrafi się obstawiać CS:GO. Jednak warto poznać decydujące czynniki, które mogą pomóc w końcowym wyborze. W końcu kursy proponowane przez zakłady bukmacherskie nie zawsze są odpowiednim wyznacznikiem, co z pewnością doskonale wiedzą miłośnicy zakładów z innych rywalizacji sportowych.

Podstawą obstawiania CS:GO są statystyki. Taką tezę mogę postawić na podstawie rozmów z zawodowymi typerami, którzy koncentrują swoją uwagę na tej grze. Statystyki dostępne w sieci pozwalają nie tylko skoncentrować się na istotnych detalach, które dotyczą poszczególnej drużyny, ale również indywidualnego zawodnika. A przecież obecnie zakłady bukmacherskie mają w swojej ofercie również propozycje dotyczące liczby zabójstw itd. Warto również wziąć pod uwagę okres, ponieważ forma graczy może się różnić w każdym sezonie. Kolejnym czynnikiem jest rodzaj rozgrywki. W końcu są zawodnicy, którzy grając LAN’a, są najlepsi na świecie, a przed większą publicznością się stresują i nie grają na swoim poziomieNa bazie tych informacji, a także indywidualnej wiedzy typerzy dobierają konkretne propozycje na swoich kuponach. Bardzo ważne są również mapy, o których więcej przeczytasz poniżej!

Jakie są mapy w CS:GO?

Mapy to jeden z najważniejszych elementów, na które trzeba zwrócić uwagę przed ewentualnym typowaniem meczów CS:GO. Można tutaj dokonać nawiązania do meczów w klasycznej piłce nożnej. Ponieważ również tam są drużyny, które lepiej radzą sobie na konkretnym stadionie, a z reguły co roku przegrywają na innym obiekcie. Podobnie jest w Counter Strike’u, ponieważ na scenie esportowej znajdziemy drużyny, które na jednych mapach czują się niczym ryba w wodzie, a na innych mają gigantyczne problemy. Jak do tego podejść? W rozgrywce jedna z drużyn wybiera mapę, na której będzie odbywała się rywalizacja. Koniecznie trzeba wiedzieć, że druga strona może zablokować wybór niektórych plansz, więc taktyka ma miejsce jeszcze przed oddaniem pierwszego strzału.

jak obstawiac cs-go superbet

Mapy, które są dostępne to:

- Dust II
- Train
- Mirage
- Inferno
- Nuke
- Cobblestone
- Overpass
- Vertigo

W zależności od ustalonych map możliwe jest sprawdzenie konkretnych statystyk każdego zespołu i na tej podstawie obstawiać zakłady bukmacherskie. Co z pewnością powinno zwiększyć szanse na dokonanie prawidłowego wyboru. Jeśli chcesz, sprawdź ofertę zakładów bukmacherskich na esport na stronie  takiej jak www.superbet.pl.

Więcej informacji na temat recenzji poszczególnych gier znajdziesz pod linkiem -> http://www.portalmmo.pl/recenzje

 


Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.
 

Portal MMO

Mateusz Nowak

Redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95
 

 • Counter-Strike: Global Offensive logo gry png

  Counter-Strike: Global Offensive

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Sieciowa strzelanka
  Grafika: 3D
  Producent: Valve
  Wydawca: Valve
  Platformy: PC

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.7
*/*/
 • Sonda Counter-Strike: Global Of...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze