Jak grać i zarabiać pieniądze? • MMO News

Jak grać i zarabiać pieniądze?

Jak grać i zarabiać pieniądze?

Zarabianie w grach wideo czy Internecie jeszcze niedawno mogło budzić uśmiech i politowanie. Dziś czasy się zmieniły, a zdobywanie pieniędzy poprzez granie stało się dla wielu osób codziennością i sposobem na utrzymanie, czy chociaż dorobienie kilku groszy do domowego budżetu. Jak tego dokonać? Dzisiaj pokażemy wam sposoby na łatwe zarabianie poprzez różne gry wideo.

ZOSTAŃ STREAMEREM

Twitch i podobne platformy stały się w ostatnich latach prawdziwym rajem dla osób zarabiających na życie poprzez granie w gry wideo. Streaming, tworzenie popularnych „lajwów” to przykłady na monetyzację grania w gry. Rynek nadal wydaje się być nienasyconym, dlatego jest jeszcze szansa na wejście do tego pociągu, bo nie zdążył odjechać.

Czy jest to łatwa „praca”? Zależy. Po prawdzie to wielu streamerów i twórców nie wyróżnia się niczym szczególnym, a kluczem jest tutaj raczej pokazywanie interesujących gier, posiadanie przyzwoitych umiejętności i dobrego sprzętu. Jeżeli dodamy do tego ciekawy charakter i umiejętność zainteresowania odbiorcy to mamy szanse na zarobienie ciekawych pieniędzy – może nawet stanie się to naszym głównym źródłem dochodu!

SZEROKIE WODY YOUTUBE

Tak naprawdę to YouTube i tworzenie treści na platformie mogłoby stanowić główny punkt programu. Znalazł się jednak na drugim miejscu naszego zestawienia. Powód? Rosnące znaczenie streamingu i coraz to lepsze warunki współpracy czy dochody na platformach do udostępniania rozgrywki na żywo. Nie można jednak nie docenić popularnej „tuby”, na której zdążyło wybić się niezwykle wielu utalentowanych twórców.

YouTube daje naprawdę sporo możliwości zarabiania na graniu. Oczywiście całość sprowadza się do zysków z sieci partnerskich oraz współprac (np. poprzez promowanie produktów czy usług), ale sposób zdobycia naszej sławy i wyrobienia marki zależy w całości od nas. Pierwsze na myśl przychodzą gameplaye, jednak te czasy chyba już minęły. Społeczność oczekuje nieco innych, bardziej angażujących i ciekawych treści. Innym (bardziej celnym) trafem może być tworzenie poradników i filmów z ciekawostkami.

To tyczy się w głównej mierze gier dużych i rozbudowanych (np. wszelkiej maści otwarte światy), jak również gier online. MOBA i MMO to produkcje, które pozwalają zarabiać na grach na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest nauczanie innych oraz dzielenie się tajnikami rozgrywki. Gry online przyciągają do siebie niezwykle dużo graczy, dlatego też rynek jest bardzo chłonny, a popyt na treści tego typu nie maleje. Znasz się na danej grze? Zaproś ludzi do przygotowanego przez Ciebie poradnika!

GRY W PRZEGLĄDARCE

A gdyby tak zarobić pieniądze na graniu... w przeglądarce? Dzisiejszy Internet dostarcza nam regularnie nowym sposobów monetyzacji grania, a jednym z nich na pewno są różnego rodzaju strony z grami przeglądarkowymi np. https://www.playamo.com/games/slots. Czasami są to zwykłe tytuły (inspirowane chociażby MMO czy grami zręcznościowymi), a innym razem będą to pełnoprawne kasyna online. Takie miejsca potrafią przypominać te prawdziwe, ekskluzywne, ale o wiele łatwiej jest się tam dostać!

Co ważne, takie zarabianie na graniu to nie tylko karty, ruletka czy inne gry losowe jak sloty. Bardzo często strony z takimi grami pozwalają nam na zarabianie poprzez aktywność, uczestniczenie w społeczności, wypełnianie określonych zadań czy choćby zapraszanie znajomych do gry poprzez reflinki. Opcji jest niezwykle wiele, dlatego warto wypróbować je i samemu odkryć tę najciekawszą i najbardziej efektywną.

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Faeria logo gry png

  Faeria

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Karciana z elementami taktycznymi
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Abrakam SA
  Wydawca: Abrakam SA
  Platformy: Windows, Mac

  • 7.0
  • 0.0
  • 7.7
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Faeria - Gameplay Wrażenia [Full HD]
Ski Jump Simulator - Promo Video [Full HD]
Splitgate - Gameplay [FullHD]
Splitgate - Trailer [FullHD]
Deeeep.io - Gameplay [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
 • Sonda Faeria
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Niesamowita oprawa audiowizualna 1
  • Ciekawe połączenie karcianki i strategii turowej 0
  • Niepowtarzalność rozgrywki 0
 NEWSY
najnowsze