INDIE GAMES: Ski Jumps gra przeglądarkowa dla fanów skoków narciarskich • MMO News

INDIE GAMES: Ski Jumps gra przeglądarkowa dla fanów skoków narciarskich

INDIE GAMES: Ski Jumps gra przeglądarkowa dla fanów skoków narciarskich

Ostatnie tygodnie dla fanów skoków narciarskich są niezwykle emocjonujące. Wpłynęły na to pewno świetne występy Kamila Stocha podczas Turnieju Czterech Skoczni. Ostatni weekend to również bardzo udany start całej naszej drużyny w Zakopanym (nieco gorzej poszło w konkursie indywidualnym). Przed nami jeszcze naprawdę sporo ciekawych startów przede wszystkim olimpiada w Pjongczangu, a na tej z całej pewnością będzie się działo. Do tego czasu jest jeszcze chwila, dlatego też mamy dla Was propozycję na te długie zimowe wieczory - grę przeglądarkową Ski Jumps.
Ski Jumps - gra skoki narciarski
Tak właściwie to symulator całego życia zawodnika, bowiem oprócz standardowych treningów mamy również wpływ na codzienne życie podopiecznego. Jak to bywa w tego typu symulatorach mamy dostęp do całej gamy możliwości i atrakcji. Począwszy od standardowych treningów musimy zadbać o odpowiednie dotarcie do miejsc rozgrywek Pucharu Świata, a przy tym odpowiednie sprzęt, smarowanie itd. To wszystko składa się na całość rozgrywki, jednak najważniejsze są występy bezpośrednio w turniejach. Na koniec warto dodać, że gra jest dostępna za darmo w naszej przeglądarce, a dodatkowo możemy zdobyć konto premium, które umożliwia nieco szybsze zdobywanie wszelkiej maści profitów w grze.

Dla tych, którzy chcą spróbować sił w Ski Jumps zapraszamy TUTAJ. Mamy dla Was również mini niespodziankę na koniec, bowiem dla każdego kto napiszę do nas maila na adres: redakcja@portalmmo.pl, otrzyma na miesiąc Konto Premium, dzięki czemu szybciej staniecie się prawdziwymi wyjadaczami w Ski Jumps. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam dalekich lotów!
 

Niedawno wystartował świeży serwer NOWE IGRZYSKA!
Zobacz co się zmieniło w grze.


Zainteresował Cię Ski Jumps?
Przeczytaj recenzję gry, którą przygotowała Paulina. 

Zapraszamy także do zapoznania się z recenzją gry przygotowaną przez Piotra.
 


Zbieraj autografy znanych gwiazd skoków narciarskich i wymieniaj je na bonusy w grze!
Zdobądź autograf Kamila Stocha, Piorta Żyły, Adama Małysza i twórz z nich własne kolekcje.

Ski Jumps znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 GRY SPORTOWE.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

Chcesz zacząć przygodę ze Ski Jumps?
Zobacz poradnik dla rozpoczynających grę
.

 

Wojciech Łęczycki

Wojciech Łęczycki

Fan wszelkiej maści technologii, a w szczególności nowinek mobilnych. Właściciel, a zarazem redaktor naczelny bloga MobileWorld24.pl Gracz z długoletnim stażem, który lubuje się przede wszystkim w tytułach RPG i produkcjach akcji. Przygodę z grami wieloosobowymi rozpoczynał od serii Call of Duty oraz prostych gier przeglądarkowych. W wolnej chwili uwielbia zanurzać się światy fantasy zarówno książkowe jak i filmowe. Z wykształcenia farmaceuta.
 

 • Ski Jumps

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Skoki narciarskie
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.8
  • 0.0
  • 7.7
*/*/

Najchętniej grane

BEST GAME - Rise of Angels
 • Sonda Ski Jumps
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze